آکواریوم کوالالامپور

مسئولین کوالالامپور در چند سال اخیر برای جذب توریست در صنعت گردشگری هزینه های زیادی خرج کرده و مراکز خرید ، مجموعه های تفریحی و گردشگری فروانی را ساخته اند تا مسافران تور مالزی در مدت زمان سفر به هیچ عنوان حوصلشان سر نرود.در ادامه مسافرین عزیز لحظه آخر را با یکی از تفریحات خوب و دیدنی مالزی یعنی آکواریوم کوالالامپور بیش تر آشنا کنیم.
آکواریوم کوالالامپور تشکیل شده از کلکسیونی انواع آبزیان دریایی و اقیانوسی که زندگی روزانه و جذاب خود را برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشته اند به همین دلیل در میان گردشگران تور کوالالامپور از جذابیت خاصی برخوردار است.
در آکواریوم کوالالامپور انواع ماهی ها و خزندگان به نمایش گذاشته شده اند که مطابق شرایط زندگیشان نگهداری می شوند تا منقرض نشوند.آکواریوم KLCC کوالالامپور یکی از جاذبه های دیدنی و تفریحی به شمار می رود که در نزدیکی برج های دوقلوی پتروناس ساخته شده و از زیبایی های منحصر به فردی بر خوردار می باشد.
آکواریوم کوالالامپور با توجه به موقعیت قرار گیری که در مرکز شهر دارد سالانه گردشگران زیادی از آن دیدن می کنند.این آکواریوم با وسعت 60 هزار متر مربع بزرگ ترین و غنی ترین آکواریوم های آسیا می باشد که در آن بیش از 5 هزار آبزی و 250 گونه جانور در آن نگهداری می شود.
در این آکواریوم با تونل 90 متری خود انواع ماهی های بزرگ و کوچک انواع کوسه ها ، ماهی های گوشتخوار ، ماهی های عظیم الجثه آب های استوایی در آب آکواریوم شنا می کنند.
گردشگران می توانند در این آکواریوم در کنار آبزیان غواصی کنند و همچنین در قفس وحشت تجربه ای هیجان انگیز را تجربه کنند.بهترین زمان بازدید از آکواریوم کوالالامپور زمان غذا دادن به آبزیان است که همه روزه غواصان در ساعات مختلف روز به ماهیان غذا می دهند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آکواریوم کوالالامپور

کمانی 18 شهریور 97
1
آکواریوم کوالالامپور خیلی زیباست من که از بازدید آن نهایت لذت رو بردم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر