شهربازی لگولند

بیش تر مردم سفر کردن با کودکان را سخت ترین کار دنیا می دانند به دلیل این که آنان بهانه گیری می کنند و بیش تر جا های که والدینشان می روند را دوست ندارند اما در این بخش از لحظه آخر می خواهیم این تصور را از شما دور کنیم و یکی از بهترین مقاصد گردشگری خارجی را که هم برای والدین و کودکان جذابیت دارد آشنا نماییم.
شهربازی لگولنددر واقع یکی از شهربازی های زنجیره ای کشور مالزی است که در فاصله 330 کیلومتری کوالالامپور و همچنین در فاصله ی 10 دقیقه ای با سنگاپور واقع شده است و یکی از مراکز تفریحی خوب مالزی برای کودکان به شمار می رود.نمونه ی این شهربازی را شاید قبلا در دانمارک ، انگلستان و آمریکا دیده باشید.حدود نیم قرن پیش برای اولین بار در کشور دانمارک افتتاح گردید و تفاوت اساسی آن با دیگر شهربازی های دنیا وجود اسباب بازی های فکری است که توجه بسیاری از کودکان را به سوی خود جذب کرده است.

شهربازی لگولند مالزی در سال 2012 در مالزی افتتاح گردید و اولین شهربازی لگولند در آسیا محسوب می شود به همین دلیل در سفر به مالزی به هیچ عنوان این شهربازی را از کودکان خود دریغ نکنید.
به طور کلی لگو ها اسباب بازی هایی هستند که حدود 120سال پیش ساخته شدکه علاوه بر سرگرمی باعث به وجود آمدن خلاقیت و به وجود آوردن اشکال مختلف می شود.کودکان شما می توانند در شهربازی لگولند با این اسباب بازی های فوق العاده اشکال مختلفی مانند حیوانات ، خانه ، ماشین و هر آن چه که فکرش را کنید بسازند.
گردشگران تور مالزی با وارد شدن به شهربازی لگولند بروشور هایی را دریافت می کنند که به صورت کلی امکانات این مجموعه را توضیح داده است.همچنین در شهربازی لگولند می توانید از فروشگاه های بزرگ اسباب بازی های لگو را خریداری نمایید.این شهر بازی علاوه بر این که برای کودکان جذابیت دارد بزرگسالان هم برای ساعت ها بدون سر رفتن حوصله مشغول می کند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهربازی لگولند

نگین 4 آذر 96
3
من بچمو بردم شهربازی لگولند خیلی خوشش اومد
نسرین 4 آذر 96
1
وااااای شهربازی لگولند فوق العادست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر