شهربازی افتلینگ

📅 بروزرسانی : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ بازدید : 403
شهربازی افتلینگ نه تنها بزرگ ترین پارک موضوعی هلند به شمار می رود بلکه از قدیمی ترین شهربازی های دنیا است.شهربازی افتلینگ در شهر Kaatsheuvel قرار دارد که طی آخرین آمار تا به امروز بیش از 100 میلیون بازدید کننده داشته است.
پارک افتلینگ برای اولین بار با کاربری پارک طبیعی همراه با تعداد کمی وسیله بازی در سال 1952 شروع به کار کرد تا این که به مرور زمان و با اضافه شدن تفریحات و سرگرمی های مختلف به بزرگ ترین شهربازی هلند تبدیل گردید که نه تنها برای کودکان جذابیت دارد بلکه مورد توجه بزرگسالان واقع شده است که می توانند اوج ترس و هیجان را در این شهربازی زیبا تجربه کنند.
در شهربازی افتلینگ هلند تفریحات موضوعی متنوعی نظیر رومانتیک  ، نوستالژیک  و فرهنگی می باشد که تمامی وسایل تفریحی و بازی این مجموعه بر اساس داستان های فانتزی ، افسانه ها ، حکایت های سنتی و قدیمی وفولکورها طراحی و ساخته شده است.

جاذبه های شهربازی افتلینگ
آکوانورا : آکوانورا به عنوان بزرگ ترین فواره های اروپا محسوب می شود که از چهار قورباغه ساخته شده که در دریاچه به یک رقص باله در می آید و با نور پردازی و موزیک های زیبا به یکی از جاذبه های دیدنی این شهربازی تبدیل شده است.
Raveleijn‏ : بازدیدکنندگان می توانند در شهربازی افتلینگ وارد دنیای جادویی به نام Raveleijn شوند که بر اساس یک افسانه ی هلندی ساخته شده و موضوع آن به پنج برادر و یک خواهر که در برابر در مقابل هیولایی به نام کنت اولاف گرافهارتکه پنج سر دارد مبارزه می کنند.
علاوه بر دو جاذبه دیدنی در این شهربازی برنامه های مختلفی برای کودکان در نظر گرفته اند و همچنین در فصل زمستان به یک سرزمین عجایب زمستانی و زمین اسکیت تبدیل می گردد.در تمامی مدت حضورتان در شهربازی افتلینگ شاهد موسیقی ئ نمایش های در حال اجرا خواهید بود.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23228-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 104 کاربران به شهربازی افتلینگ