باغ وحش لیسبون

لیسبون پایتخت کشور پرتغال یکی از دیدنی ترین شهر های اروپایی به شمار می رود که با ترکیب سنت و مدرنیته فضای مخصوصی را برای گردشگران به وجود آورده است علاوه فرهنگ ، جاذبه های گردشگری این شهر از تفریحات جالب و متعددی برخوردار است که در این قسمت می خواهیم به باغ وحش لیسبون بپردازیم.
باغ وحش لیسبون در مرکزی ترین قسمت شهر واقع شده است که می توانید در هر نقطه از این شهر که اقامت دارید خودتان را به باغ وحش لیسبون برسانید.این باغ وحش هم برای بزرگسالان و کودکان محل خوبی برای گذراندن اوقات فراغت و روز هیجان انگیز در کنار خانودتان می باشد.
در باغ وحش لیسبون می توانید بیش از 360 نوع مختلف جانور را از نزدیک تماشا و با دست به آنان غذا دهید و همچنین در نزدیک ترین حالت ممکن با آن ها عکس های مختلفی بگیرید.در این باغ وحش همیشه برای بازدید کنندگان نمایش های مختلفی را در نظر دارد که به خودی خود برای هر بیننده ای جالب و دیدنی به نظر می رسد.
این مکان کاملا برای کسانی که به طبیعت ، آرامش و جانوران مختلف علاقه مند هستند مکان و پیشنهاد خوبی می باشد پس حتما بازدید از باغ وحش پرتغال را در برنامه سفر خود گنجانید.
این باغ وحش همه روزه از ساعت 9 الی 17 به روی عموم باز می باشد که می توانید به صورت حضوری بلیت و یا با استفاده ار کارت گردشگری لیسبون وارد باغ وحش شوید.اگر هم علاقه ای به بازدید از حیوانات ندارید می توانید در فضای سرسبز بیرونی آن عصرانه میل کنید و از طبیعت نهایت لذت را ببرید.
یکی دیگر از دیدنی های هیجان انگیز باغ وحش بازدید نمایش دلفین های بازیگوش با مربیان حرفه ای می باشد که تماشای آن به شما انرژی زیادی خواهد داد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باغ وحش لیسبون

روژان 9 آبان 96
0
باغ وحش لیسبون به خصوص برای بچه ها جذابیت داره
صدف 9 آبان 96
2
باغ وحش لیسبون زیاد هم جالب نبود مثل بقیه باغ وحش ها بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر