حیات وحش خاو پرا تاو پوکت

تایلند کشوری ساحلی است که در قسمت جنوب شرقی آسیا و در بین شبه جزیره های چین و هند واقع شده است.این کشور با شهر های توریستی منحصر به فرد خود در بین گردشگران سراسر جهان از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.این کشور با جاذبه های گردشگری و تفریحات فراوان محل خوب و مناسبی برای گذراندن تعطیلات هر شخص و خانواده ای است. در این بخش از لحظه آخر می خواهیم مسافرانی که قصد سقر به تایلند را دارند با یکی از تفریحات خوب و متفاوت این کشور به نام حیات وحش خاو پرا تاو پوکت بیش تر آشنا کنیم تا در صورت تمایل و علاقه بازدید از آن را در برنامه سفر خود جای دهند.
حیات وحش خاو پرا تاو پوکت یکی از زیبا ترین و در عین حال مفرح ترین تفریحات این شهر به شمار می رود که در منطقه تالانک که 20 کیلومتر با شهر پوکت فاصله دارد واقع شده و دارای درختان انبوه و سرسبز با جانوران و گیاهان بومی یکی از دیدنی ترین جاذبه های این شهر محسوب می شود.
جالب است بدانی که یکی از جالب ترین گیاهی که در این حیات وحش وجود دارد درخت نخل پشت سفید است که در هیج جای دنیا آن را نخواهید دید و امروزه به عنوان در خطر ترین گونه گیاهی در حال انقراض می باشد.

گونه های جانوری که در این منطقه زندگی می کنند شامل گراز وحشی ، گربه زباد ، مورچه خوار ، گربه لئوپارد ، جوجه تیغی و انواع پرندگان رنگارنگ می باشد که تماشای آن های کی از تفریحات عالی و زیبای این حیات وحش به شمار می رود.
علاوه بر مسائل ذکر شده در این پارک دو آبشار دیدنی وجو دارد که در فصل پر باران بسیار زیبا و دیدنی می شوند.آبشار تن سای در قسمت مرکزی پارک واقع شده است که با پیاه روی 4 کیلومتری به آن خواهید رسید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره حیات وحش خاو پرا تاو پوکت

نسیم 1 آبان 96
1
حیات وحش خاو پرا تاو پوکت واقعا خوبه به مسافرای عزیز پیشنهاد می کنم برن
احسان 1 آبان 96
1
حیات وحش خاو پرا تاو پوکت بی نظیر هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر