شو آلکازار پاتایا

📅 بروزرسانی : ۲۶ مهر ۱۳۹۶ بازدید : 320

در بزرگ ترین سالن فرهنگی پاتایا , شو آلکازار پاتایا و تئاتر وجود دارد که به فراموش نشدنی ترین شو درباره اسطوره ها و تاریخ کهن تایلند را به نمایش میکشد . 2000 نفر ظرفیت شوی آلکازار پاتایا می باشد که با سیستم های صوتی پیشرفته و نورپردازی مدرن، هر روز تماشاگران و گردشگران تور پاتایا زیادی را به خود جذب می کند و بسیاری از مردم نیز در سطح جهان، این نمایش را شبیه به مولن روژ پاریس می دانند. گردشگران عزیز در محیط بیرون سالن هم می توانید به تماشای نمایش های سرگرم کننده و خرید سوغاتی برای دوستان خود و خوراکی بپردازید .اکثر گردشگران تور پاتایا قبل از تماشای شوی آلکازار، پاتایا را ترک نخواهند کرد.


شوی آلکازار و شوی تیفانی شوها و نمایش های موزیکالی هستند که هر روز در سانس های مختلفی در شهر پاتایا در سالن های مخصوص به نمایش گذاشته می شوند. در تبلیغاتی شهری که در مورد این نمایش ها و شوها مطرح می شود این است ، کسی که وارد شهر زیبای پاتایا میشود باید از این شوها دیدن فرماید و اگر موفق به تماشا شو آلکازار پاتایا نشوید قطعا ضرر کرده اید. در این شو آهنگ های محبوب کشورهای مختلف اجرا می شود یا بهتر بگوییم شعره لب خوانی می کنند، والبته برای جذب توریست آهنگ های کشورهایی که توریست زیادتری به تایلند دارند بیشتر اجرا می شود. آهنگ " امشب شب مهتابه " هم در این شوی رویایی اجرا می شود که مورد استقبال گردشگران ایرانی می باشد. به طور کلی شو آلکازار پاتایا یکی از بهترین برنامه های زنده و موزیکال این کشور می باشد که هر گردشگر تور پاتایا باید از آن دیدن فرماید. لازم به ذکر است که شو آلکازار پاتایا در روزها و سانس های مختلفی برگزار می شود که هیچ محدودیت سنی نیز ندارد و می توانید با فرزند خود به تماشا بروید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/18213-%D8%B4%D9%88-%D8%A2%D9%84%DA%A9%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به شو آلکازار پاتایا