امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک

پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک

بانکوک یکی از زیبا ترین شهر های تایلند به شمار می رود که در سال های گذشته پایتخت این کشور به شمار می رفت این شهر زیبا در سال های اخیر به شدت در حال پیشرفت و رشد است و توانسته با امکانات جدید تفریحی و گردشگری مسافران زیادی از گردشگران تور تایلند را به سمت شهر بانکوک سرازیر کند.با همه ی این اوصاف می خواهیم مسافران عزیزی که قصد سفر به این شهر توریستی زیبا را دارند با یکی از تفریحات خوب و مفرح به نام پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک آشنا کنیم تا با سفر به این شهر آن را به هیچ عنوان از دست ندهند.
  • پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک یکی از پارک های آبی بزرگ این شهر به شمار می رود که بر روی پشت بام مرکز خرید Bangkae  طراحی و ساخته شده است.این پارک آبی بزرگ خیلی نزدیک تر  به پارک آبی سیام بانکوک می باشد.
این پارک آبی جدیدا مرمت شده و به مکان بسیار خوب و مناسب برای گردشگران تور بانکوک در هر رنج سنی تبدیل شده است.برای استفاده از این پارک آبی می توانید با تور های مسافرتی و همچنین خودتان همراه با ترانسفر هتل بروید و یک روز خوب و مهیجی را در شهر زیبای بانکوک بگذرانید.
پارک آبی تالاب فانتازیا با مساحت نسبی که دارد طراحی سخت آن المان جهان را به بازدید کنندگان نشان می دهد.در این پارک آبی وسایل و همچنین تجهیزات تفریحی زیادی در نظر گرفته اند که با خیال راحت و ایمنی بالا می توانید از آن ها استفاده نمایید.
از دیگر امکانات این پارک آبی رستوران و کافی شاپ های آن را می توان اشاره کرد که می توانید انواع غذا ها و نوشیدنی های تایلندی و بین المللی را نوش جان و در یک چشم بر هم زدن خستگی خود را در کنید.

نظرات مردم درباره پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک

صدف 26 مهر 96
0
من پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک رفتم برای ساعت گذروندن خوبه
نسیم 26 مهر 96
1
هزینه ی پارک آبی تالاب فانتازیا بانکوک چقدر هست؟
درج نظر