باشگاه گلف دبی

📅 بروزرسانی : ۲۶ مهر ۱۳۹۶ بازدید : 293
بازی گلف یکی از محبوب ترین بازی های افراد مشهور و ثروتمند در تمام دنیا است که در این بخش می خواهیم یکی از بهترین و استاندارد ترین زمین های گلف دنیا را به شما عزیزان معرفی کنیم. باشگاه گلف دبی اولین و بزرگ ترین زمین بازی گلف در خاورمیانه است که از سر تا سر دنیا افراد سرشناس و به نام برای بازی در این زمین فوق مجهز به دبی سفر می کنند. شما گردشگران عزیز تور دبی همان طور که می دانید ورزش گلف ، بازی نیست که در هرجا که دلتان بخواهد آن را بازی کنید، این ورزش یا بازی مستلزم یک زمین استاندارد با امکانات ویژه می باشد که باشگاه گلف دبی برای مهمانان ویژه ی خود از امکانات فوق العاده ای برخوردار است. لازم به ذکر است که زمین گلف دبی از استانداردترین زمین های موجود در جهان می باشد. 

باشگاه گلف امارات در سال 1988 برای استفاده عموم بازگشایی شد که دارای زمینی از نوع تمام چمن با 36 حفره است و زمین های قهرمانی بین المللی متعددی نیز دارد. بازی های بین المللی و معتبر زیادی نیز در این باشگاه انجام گرفته است. 
این باشگاه گلف در واقع مجموعه ای از بازی های مرطبت (زمین های بازی تنیس، بدمینتون، اسکواش و بدنسازی) را در بین خود جمع آوری کرده است که هر کسی با هر سلیقه ای می تواند از آن استفاده کند. جالب است بدانید لازم نیست فقط در پیک زمانی مشخصی که هوا روشن است و خورشید می تابد از باشگاه گلف دبی استفاده کنید زیرا که در هنگام شب به قدری روشنای و نورپردازی با کیفیت وجود دارد که در شب هم گویی روز است و می توانید از ورزش های این مجموعه استفاده کنید

از زمان های قدیم گلف از ورزش های محبوب در بین ثروتمندان و افراد مشهور دنیا بوده است و به بازی گران و میلیاردر ها مشهور است، اما شما گردشگران عزیز تور دبی می توانید برای مشاهده و امتحان کردن این بازی فوق العاده به باشگاه گلف دبی بروید و لذت ببرید. همچنین چندین کافه و رستوران بسیار شیک و مجلل نیز درون این باشگاه وجود دارد که امکانات این مجموعه را تکمیل کرده است. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/18211-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%AF%D9%84%D9%81-%D8%AF%D8%A8%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به باشگاه گلف دبی