آسیاب‌ بادی‌ های کیندردیک

هلند یکی از محبوب ترین مقصد های گردشگری در میان مردم می باشد که با یک بار سفر کوتاه نمی توانید ازهمه ی جاذبه های دیدنی و زیبایی های این شهر دیدن نمایید.این کشور اروپایی درسته که کم هزینه نمی باشد اما با برخی از تفریحات خوب و کم هزینه می توانید حتی الامکان از سفر خودتان نهایت لذت را ببرید.در این قسمت می خواهیم گردشگران تور هلند را با یکی از دیدنی  ترین و محبوب ترین جاذبه تفریحی هلند به نام آسیاب‌ بادی‌ های کیندردیک بیش تر آشنا کنیم تا بازدید از آن را در برنامه سفر خود جای دهید.
آسیاب‌ بادی‌ های کیندردیک در دهکده ی مشهوری به همین نام در نزدیکی رود NOORD قرار دارد و مشخصه اصلی این دهکده که در کل جهان شهرت دارد وجود آسیاب های بادی قرن هجدهم می باشدکه از آن زمان به بعد به خوبی از آن ها حفظ و نگهداری شده است.
در این دهکده ی زیبا و سرسبز 19 آسیاب بادی بین سال های 1722 الی 1761 میلادی ساخته شده اند که امروزه در آثار جهانی یونسکو به ثبت رسیده است و همچنین به یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی مناسب برای گردشگران تور هلند تبدیل شده است که می توانند یک روز کامل خود را در این دهکده زیبا بگردند و از تمامی امکانات رفاهی استفاده کنند.
جالب است بدانید که این مجموعه آسیاب‌ بادی‌ های کیندردیک در هلند از بزرگ ترین آسیاب بادی های این کشور به شمار می رود که زمان های دور برای مردمان این کشور به جای مانده است.
گردشگران تور هلند می توانند از ماه های آوریل تا اکتبر به دهکده کیندردیک بروند و از آسیاب های بادی این دهکده که یکی از نماد های کشور هلند می باشد از نزدیک بازدید و روز کاملا متفاوتی در سفر به هلند در این دهکده بگذرانند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آسیاب‌ بادی‌ های کیندردیک

ماکان 25 مهر 96
4
آسیاب‌ بادی‌ های کیندردیک این جور که می گید یکی از زیبا ترین جاذبه این شهر هست جالب بود
شهره 25 مهر 96
2
تا به حال در مورد آسیاب‌ بادی‌ های کیندردیک چیزی نشنیده بودم ممنون از اطلاعات خوبتون
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر