موزه‌ی فضای باز Zaanse Schans

هلند یکی از دیدنی ترین کشور های اروپایی می باشد که به دلیل جاذبه های دیدنی منحصر به فرد خود در میان گردشگران از محبوبیت خاصی برخوردار است ، آمستردام پایتخت کشور هلند بیش تر به دلیل کانال های آبی ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، پارک های جنگلی ، موزه های خاص و دیگر مکان های دیدنی مشهور می باشد.این شهر به قدری کوچک است که به راحتی می توانید با کرایه دوچرخه و یا پیاده روی به بازدید تمامی قسمت های شهر بپردازید. در این قسمت می خواهیم گردشگران تور هلند را با یکی از بهترین تفریحات و متفاوت ترین موزه ی هلند به نام موزه‌ی فضای باز Zaanse Schans بیش تر آشنا کنیم.

موزه‌ی فضای باز Zaanse Schans علاوه بر این که یکی از جاذبه های گردشگری این کشور به شمار می رود در عین حال به دلیل ساختار و تفاوتی که با دیگر موزه ها دارد به یکی از تفریحات خوب هلند تبدیل شده است.
یکی از دیدنی های این موزه غرق شدن در نقاشی اصیل هلندی بلژیکی در موزه فضای باز می باشد که شما را بی واسطه و مستقیم با فرهنگ هلندی آشنا می سازد.آسیاب های بادی رنگارنگ ، سبک معماری عصر طلایی هلند ، آتلیه و کارگاه های آموزشی و منظره سرسبز و طبیعی از دیدنی هایی است که می توانید در این منطقه مشاهده کنید.
بازدید کنندگان اگر علاقه مند باشند می توانند در مورد صنایع دستی هلند و پنیر سازی معروف این کشور اطلاعات خوب و مفیدی را بدست آورند که همه ی موارد ذکر شده را می توانید در یک مظره ی زیبای روستایی تجربه و نهایت لذت را ببرید.
اگر قصد دارید به این موزه فضا باز بروید فقط کافیست با قطار از شهر آمستردام هلند به سمت این روستا حرکت و در عرض 17 دقیقه خود را به این روستای زیبا برسانید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه‌ی فضای باز Zaanse Schans

کیمیا 24 مهر 96
3
موزه‌ی فضای باز Zaanse Schans یکی از دیدنی ترین های هلند هست
محدثه 24 مهر 96
2
من تا به حال موزه‌ی فضای باز Zaanse Schans را نشنیده بودم ممنون از اطلاعات خوبتون
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر