موتور چهار چرخ در کویر

موتور چهار چرخ :
و یا همان موتور چهار چرخ یکی دیگر از تفریحات کویر می باشد که بسیار هیجان انگیز می باشد.ATV
هزینه سواری از این موتور که امروزه در اکثر مناطق وجود دارد برای هر 10 دقیقه 10 هزار تومان می باشد و سوار آن بسیار آسان می باشد که نکات اولیه را در همان ابتدا بهتان آموزش می دهند.
بعضی از تور های کویر گردی که انتخاب مب کنید بن هایی برای تخفیف های تفریحات دارند که می توانید پرس و جو و از این تخفیفات استفاده نمایید.
موتور سواری بر روی پستی بلندی شن ها و بالا پایین رفتن از شن ها بسیار هیجان انگیز می باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 103 امتیاز دهنده به موتور چهار چرخ در کویر
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

متین 6 شهریور 97
2
موتور چهار چرخ در کویر خیلی حال میده اما اولش قیمت های بالایی رو برای کرایه بهتون میگن باهاشون چونه بزنید می تونید خیلی تخفیف بگیرید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.