پارک ملی گرس

پرتغال به دلیل موقعیت جغرافیایی کشوری سرسبز و خوش آب و هوا می باشد که فضاهای سبز زیادی در آن وجود دارد که می توان به پارک ملی گرس اشاره کرد. پارک ملی گرس تنها پارک ملی کشور پرتغال است که دارای وسعت چندین هکتاری بوده و هر ساله به وسعت این پارک افزوده می شود. می توان گفت گرس فراتر از یک پارم بوده و از آن بعنوان یک منطقه گردشگری و تفریحی نام می برند که درون خود قلعه های قدیمی، روستاها، باغ وحش طبیعی، اماکن تفریحاتی و سایر امکانات دیگر جای داده است.


این پارک که یکی از مهم ترین پارک های این کشور بوده مردم کشور در تعطیلات خود به این منطقه سفر کرده و اوقات خوشی را برای خود و همراهانشان سپری می کنند، به همین خاطر شهرت خاصی در کشور دارد و گردشگران تور پرتغال را به خود جذب می کند. پارک ملی گرس قلعه های قدیمی و معمولا تخریب شده ای را در بر گرفته که درون آنها آثار تمدن و تاریخ موج می زد و روستاهای زیبایی کنار آن ها قرار دارد که مورد توجه اکثر توریست ها واقع شده و روزانه بازدید کنندگاه زیادی به این روستاها می آیند. همچنین می توان به پل معروف این پارک اشاره کرد که جزو ده پل زیبا و شگفت انگیز جهان بوده که با طراحی فوق العاده و طبیعی بنا شده و اطراف آن را شاخ و برگ های سبز رنگ فراگرفته اند.


در دل پارک ملی گرس پرندگان نایاب و زیبایی وجود دارند که این جنگل را بعنوان خانه دائمی خود انتخاب کرده وعلاقمندان را برای تماشا به قلب جنگل می کشانند تا از دیدن این پرندگان کم یاب عقب نمانند. قلعه ها، روستاها، پل و پرندگان و غیره دست به دست هم داده اند تا منطقه ای رویایی و بی نظیر بوجود آورند و خود را تبدیل به مکانی تفریحی کنند و از این رو برای گردشگران تور پرتغال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و روزانه تعداد زیادی توریست از این منطقه دیدن می کنند.

نظرات مردم درباره پارک ملی گرس

Rosa 25 مهر 96
3
به این منظقه میگن جرش نه گرس!
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر