سیام نیرامیت شو بانکوک

بانکوک شهری زیبا و سرگرم کننده می باشد که دارای تفریحات و جاذبه های گردشگری بی شماری است به همین سبب بسیاری از مسافران بانکوک را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند ،  در این قسمت می خواهیم مسافران عزیز را با یکی از تفریحات بی نظیر این شهر به نام سیام نیرامیت شو بانکوک بیش تر آشنا کنیم تا بتوانند سفری متفاوت را با تماشای آن پیش رو داشته باشند.
سیام نیرامیت شو بانکوک یکی از معروف ترین تفریحات و جذاب ترین دیدنی های تایلند محسوب می شود که در این نمایش ترکیبی از فرهنگ ، اصالت ، مسائل مذهبی و تاریخی تایلند به صورت یک جا در بهترین استیج های بانکوک به نمایش می گذارند.

در نمایش سیام نیرامیت شو بانکوک می توانید در چند ساعت در روستا های تایلند با معماری زیبا ، آداب و سنت و موسیقی سنتی تایلند از جذابیت های نمایش سیام نیرامیت می باشد که می توانید آن را تجربه نمایید.
این نمایش یکی از زیبا ترین و مفرح ترین نمایش های بانکوک به شمار می رود که گردشگران زیادی برای تماشای آن از سراسر جهان به بانکوک سفر می کنند ، در این سالن نمایش بیش از 1500 نمایش مختلف در زمینه های مذهبی و تاریخی تایلند برگزار می گردد به طوری که هم سطح تئاتر های جهانی است.
جالب است بدانید که روزانه 150 نمایش در این سالن انجام می گردد به همین دلیل سالم برای ساپورت این برنامه ها مجهز به بیش از  500 دست لباس نیز می باشد ، یکی دیگر از جذابیت های این منطقه در دسترس بودن انواع غذا های تایلندی است که به خودی خود دارای جذابیت ویژه ای است و گردشگران می توانند ساعات زیادی را در این منطقه بگذرانند علاوه بر این ها می توانید انواع صنایع دستی و چگونگی ساخت آن را از نزدیک تماشا کنید.
نمایش سیام نیرامیت همه روزه از ساعت 5 عد از ظهر تا شب برگزار و همراه با سرو غذایی تایلندی نیز می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سیام نیرامیت شو بانکوک

کمیلی 17 شهریور 97
3
سیام نیرامیت شو بانکوک هم برای بزرگسالان هم برای کودکان جذابیت زیادی داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر