طناب بازی در پاتایا

تاریخ انتشار : ۴ مهر
یکی از هیجان انگیز ترین تفریحاتی که در پاتایا و خیلی از شهرهای تایلند وجود دارد طناب بازی در پاتایا است. طناب بازی در پاتایا درست وسط جنگل های سرسبز و استوایی این کشور انجام می گیرد، درست جایی که می توانید شاهد چشم اندازها و مناظر طبیعی بکر شهر پاتایا باشید. هیجان و لذت واقعی را هنگامی که با طناب سر می خورید و زیر پایتان خالی می شود را حس می کنید . به آن دسته از عزیزانی که از ارتفاع می ترسند اصلا توصیه نمی کنیم  از طناب بازی در پاتایا استفاده کنند مخصوصا وقتی که طناب را به دور خود بسته و دیگر جای هیچ پشیمانی ندارید! 
برای شما گردشگران عزیز تور پاتایا که بار اول است می خواهید از این تفریح هیجان انگیز استفاده کنید نگران نباشید زیرا نیم ساعت قبل توضیحات لازم را در خصوص نحوه ی استفاده از زیپ لاین یا طناب بازی را به شما آموزش خواهند داد. 

بهتر است برای استفاده از این تفریح فوق العاده لباس راحت و ورزشی به همراه کلاه و عینک به همراه داشته باشید. در خیلی از پارک های جنگلی در شهر پاتایا این تفریح مورد استفاده گردشگران می باشد ولی به شما عزیزان که به دنبال اوج هیجان هستید پارک ملی پریستین با انواع درختان بلند و پوشش گیاهی استوایی را برای تجربه ای لذت بخش به شما معرفی می کنیم.
 طناب بازی در پاتایا یا زیپ لاین به این صورت است که یک طناب ضخیم و مخصوص به همراه یک چرخاننده به دور کمر شما محکم وصل می شود(این کار توسط افراد ماهر صورت می گیرد) و یک کلاه ایمنی هم روی سرتان می گذارند سپس با شمارش شما را رها می کنند که از یک سوی جنگل به سوی دیگر آن پرواز می کنید که برخی شاخ و برگ های درختان با بدن شما برخورد می کند که بسیار بسیار هیجان انگیز می باشد و پس از اتمام مسیر مشخص شده در ایستگاه پایان افرادی هستند که به شما کمک می کنند پس خیالتان آسوده باشد. طناب بازی پاتایا از تفریحات خاصی است که فقط در این کشور می توانید تجربه کنید پس شما گردشگران تور پاتایا تجربه زیپ لاین را از دست ندهید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره طناب بازی در پاتایا

سوگند شهریور 1397
اگه اهل هیجان و آدرنالین هستید به هیچ عنوان طناب بازی در پاتایا رو از دست ندید به هیچ عنوان پشیمون نمیشید
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به طناب بازی در پاتایا