تور رافتینگ استانبول

استانبول با موقعیت عالی و منطقه کوهستانی که دارد جای بسیار ایده آلی برای رافتینگ می باشد. یکی از تفریحات پر طرفدار استانبول در مناطق کوهستانی تور های رافتینگ استانبول است .
تور های رافتینگ استانبول همه روزه در روستایی به نام دکوزدیگرمن برگزار می گردد. در ابتدا که وارد دکوزدیگرمن می شوید تور شما با صرف چای در نزدیکی رودخانه مالن آغاز می گردد ، پس از تجهیزاتی مانند پوشاک ، لباس مناسب در اختیارتان می گذارند. بعد از آن ماجراجویی  هیجان تور رافتینگ شروع می شود و به مدت 2 ساعت و 11 کیلومتر قایق سواری خواهید کرد و اوج هیجان و لذت را در این رودخانه خروشان با هم گروهی ها و لیدر تور خود تجربه خواهید کرد اگر به استانبول سفر می کنید به هیچ عنوان این تفریح هیجان انگیز را از دست ندهید و آن را تجربه نمایید.
پس از کلی ماجراجویی و گرفتن عکس های فوق العاده که گروهایی در مسیر های مختلف از قایقی که سوار هستید می گیرند برای نهار توقف می کنید و در صورت تمایل عکس هایتان را چاپ می کنید و از همان خریداری می نمایید.
اطلاعات بیش تر در مورد تور های رافتینگ استانبول :
- تور های رافتینگ را می توانید از تور های استانبول که خریداری کردید تهیه نمایید
- ساعت شروع و پایان تور رافتینگ : 7:30 صبح الی 7 غروب
- مدت زمان : 11 ساعت
- هزینه تور : هزینه ها شامل جلیقه نجات ، چکمه ، نهار ، چای ، تور لیدر ، لباس و تجهیزات و هزینه حمل و نقل مسافران از محل اقامت
- وسایل مورد نیاز : کفش راحت برای پیاده روی بر روی سطوح شیبدار ، لباس های مورد نیاز ، بطری آب ، حوله و دیگر وسایل مورد نیازتان
محدودیت : برای کسانی که بیماری های آسم ، دیابت و صرع دارند پیشنهاد نمی شود
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره تور رافتینگ استانبول

آرام 11 شهریور 97
4
تور رافتینگ استانبول به نهایت هیجان انگیزه و لذت بخشه اگه دنبال هیجان هستید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما