پارک ملی کانها

هند کشوری توریستی بوده که جاذبه ها و اماکن تفریحی بسیاری درون خود جای داده است. یکی از بزرگ ترین جاذبه های تفریحی کشور هند پارک ملی کانها می باشد. این پارک جزو یکی از وسیع ترین باغ وحش های آسیا است که جانوران و گیاهان زیادی را در خود حفظ می کند. این پارک جنگل های سرسبز و زیبای شالا و بامبو را در بر گرفته است که از جذابیت بیشتری به پارک ملی کانها داده است. این پارک مملو از گیاهان متنوع و گل های رنگارنگ است که برای جانوران زیست گاهی ایده آل ایجاد کرده است، همچنین این جنگل ها و گیاهان گردشگرانی که به طبیعت علاقه دارند را به خود جذب کرده تا از فضای سرسبز و هوای دلنشین آن لذت ببرند.


اما بخشی زیاد دیگر این پارک متعلق به حیوانات و زیستگاه پرندگان، خزندگان و حیوانات اهلی و وحشی می باشد که مکانی مناسب برای عکاسی از حیات وحش است. یکی از مشهور ترین حیوانات پارک ملی کانها ببر هندی است که مشتاقان زیادی برای دیدن این ببر زیبا و با ابهت به این پارک می روند. همچنین می توان به حیوانات اهلی و وحشی دیگری از جمله: آهوها، گرگ ها، گوزن ها، میمون ها و سایر جانواران اشاره کرد. پرندگان زیبایی نیز در این پارک وجود دارند که طاووس یکی از معروف ترین آنهاست.


گردشگران تور هند و بازدید کنندکان محترمی که به این پارک می روند توجه داشته باشند که خزندگان خطرناکی از جمله مارهای سمی بسیاری وجود دارند پس به شدت مواظب خود باشید و سعی کنید با اکیپ هایی که در پارک هستند همسفر بشید و تنها درون جنگل نروید. پارک ملی کانها سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر و دوستداران طبیعت است تا از حیات وحش و جنگل های سرسبز این پارک زیبا لذت ببرند. با تنوع حیوانات و گیاهانی که دارد یکی از بهترین مکان های علمی و تفریحی هند معرفی شده است.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر