امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پارک آبی سان وی

پارک آبی سان وی

یکی از پارک های آبی محبوب مالزی ، پارک آبی سان وی می باشد که بسیاری از گردشگران تور مالزی سالانه برای تفریح به این پارک آبی می روند و روز هیجان انگیزی را تجربه می کنند. این پارک آبی به دلیل قسمت های سرسبز و سواحل شنی دست ساخته انسان ها طراحی و ساخته شده است که محیطی زیبا و استثنایی برای گردشگران تور مالزی به وجود آورده است.
در پارک آبی سان وی مرکز خرید زیبا و بزرگی به سبک معماری مصری ساخته شده است که زیبایی این مجموعه را تکمیل کرده است. یکی از اصلی ترین و پر طرفدار ترین تفریحات این پارک آبی در مالزی موج سواری بر روی آب و همچنین زمینی برای پاتیناژ طراحی و ساخته شده است.
از تفریحات و جذابیت های پارک آبی سان وی مالزی ترن هوایی مهیج ، پل معلق به ارتفاع 428 متر ، باغ وحش بزرگ و پیاده روی شن های ساحل می توان اشاره کرد. این مجموعه تفریحی در بیرن شهر کوالالامپور ترکیبی از باغ وحش ، دنیای آب و سرگرمی های دیگر طراحی و ساخته شده است.
این مجموعه دارای استخر شنا برای کودکان و برزگسالان ، استخر موج ، سرسره های بزرگ ، رودخانه خروشان با انواع بازی های آبی مهیج دیگر طراحی و آمده بهربرداری گردشگران تور مالزی نیز می باشد.
در این پارک آبی مهیج مالزی دو قلعه در دو طرف این مجموعه ساخته اند که با پل معلق کف چوبی این دو قلعه به یکدیگر ارتباط داده شده اند که گذر از آن و تماشای زیبایی پارک آبی یکی از دیدنی های این مجموعه به شمار می رود.
یکی از قسمت های جالب این پارک آبی قسمتی است که زنان و مردان با لباس های زیبای سرخپوستی و صورت های رنگی ایستاده اند و مردم با آنان عکس می گیرند دیگر قسمت این مجموعه سطل آب بزرگی است که به مرور زمان پر و در یک لحظه خالی می شود و کسانی که در آن لحظه در آن قسمت هستند خیس می شوند.

نظرات مردم درباره پارک آبی سان وی

احسان خدایاری 6 تیر 97
2
وای چقدر این پارک آبی سان وی حال داد اصن یه دنیاییه برا خودش D:
مهتاب 8 خرداد 97
0
با سلام. پارک آبی سان وی یکی از بهترین پارک آبی هایی که من تا حالا رفتم. ممنون از سایت خوبتون
درج نظر