کافه کورتو

کافه کورتو یکی از کافه های برتر برزیل می باشد که می توانید در طول سفری که به این کشور زیبا دارید حداقل برای یکبار هم شده به کافه کورتو بروید و از انواع نوشیدنی های گرم و سرد و دسر های و میان وعده های فوق العاده ای را امتحان کنید و می توانید صبح زود از محل اقامت خودتون بزنید بیرون و صبحانه ای لذیذ و لذت بخشی رو در کافه کورتو همراه با بهترین و معروف ترین قهوه برزیل را در این کافه میل کنید و صبح پر انرژی را شروع کنید.
هزینه ی منوی این رستوران کاملا مناسب می باشد به همین دلیل است که بیش تر مواقع که به کافه کورتو بروید این کافه را شلوغ می بینید که نشان دهنده کیفیت و قیمت مناسب آن می باشد.
ساعت کاری رستوران همه روزه به جز یکشنبه ها از ساعت 7 الی 17 باز و پذیرای مشتریان خود می باشد. جالب است بدانید طراحی کافه کورتو به گونه ایست که می توانید اکثر وسایل مورد نیاز خودتان را بردارید و همچنین غذا و نوشیدنی که انتخاب می کنید رو به رویتان درست می شود که می توانید در فضای خوب با منظره ای زیبا میل کنید و نهایت لذت را ببرید.
میان وعده و غذای های این کافه به ذائقه ایرانی ها بسیار نزدیک می باشد پس جای هیچ نگرانی نیست و با خیال راحت می توانید بروید و روز خوبی را برای خودتان بسازید اگر با تور برزیل سفر می کنید با دوستان و مسافرانی که همراهشان هستید به این کافه بروید تا بتوانید هزینه تاکسی را بین خودتون تقسیم کنید. همچنین در این کافه قهوه های اصل برزیل را می فروشند که می توانید برای خودتان و دوستانتان سوغاتی بخرید.
آدرس کافه کورتو برزیل : ریو -  مرکز شهر -  خیابان ارسمو باراگا 278
شماره تماس کافه :
5521982557424+
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کافه کورتو

هامون 7 مهر 97
3
حتما کافه کورتو میرید حتما قهوه بخرید و به عنوان سوغاتی هدیه بدید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما