امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه کارجین

کافه کارجین

عمان کشوری توریستی بوده که سالیانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. همچنین دارای انواع رستوران ها و کافه های متنوع محلی و مدرن می باشد. کافه کارجین یکی از بهترین و مشهور ترین کافه رستوران های عمان است که در این کشور دارای سه شعبه می باشد. اولین کافه کارجین در مدینات ال سلطان قابوس در سال 1997 افتتاح شد که مورد استقبال چشمگیر گردشگران و حتی ساکنان این شهر قرار گرفت. به این ترتیب شعبه دوم در سال 1999 در نزدیکی شهر کوروم تاسیس شد، به دلیل پیشرفت بسیار خوب کافه کارجین و حمایت مشتریان سومین شعبه نیز در شهر پلازا افتتاح گردید. شعبه اول این کافه که در بین مردم این شهر معروف است و سالیانه توجه توریست های زیادی را به خود جلب می کند با معماری قدیمی و کاملا سنتی ساخته شده تا رنگ و بوی عمان قدیم را به خود بگیرد. همچنین محیط بیرونی آن دارای فضایی سرسبز می باشد و با چراغ هایی سنتی تزئین شده است، در شب هنگام، روشنایی این چراغ ها باعث می شود تا فضایی آرام و دلنشین برای مشتریان عزیز و گرامی فراهم آید.

کافه کارجین دارای جایگاه های مختلفی است که مشتریان می توانند نسبت به سلیقه ای که دارند محل نشستن خود را انتخاب کنند، این جایگاه هایی که برای نشستن فراهم شده، عبارت اند از: میز ها و صندلی های سنتی چوبی، آلاچیق های فلزی و چوبی، تخت های کوچک و بزرگ با فرش های زیبا، میز و صندلی های مدرن و فلزی و همچنین دارای جایگاه ویژه خاصی به نام موزیف است.
شاید برای گردشگران عزیز تور عمان و مشتریان گرامی کافه کارجین جالب باشد که بیشتر درمورد موزیف بدانند، موزیف یک نوع جایگاه سنتی و بسیار قدیمی اعراب می باشد که بر روی زمین می نشینند و در تکیه گاه و نشیمنگاه، بالشت و یا پشتی های ابری قرار می گیرد تا میهمانان از راحتی هرچه بیشتری برخوردار باشند.

کافه کارجین با منویی متفاوت و رنگارنگ همراه با غذاهای سنتی عمان و همچنین غذاهای بین المللی متنوع  آماده پذیرایی از گردشگران گرامی و مشتریان جهت ارائه وعده های صبحانه، ناهار و شام در طول هفت روز هفته می باشد.

نظرات مردم درباره کافه کارجین

فرنام 7 مهر 97
0
کافه کارجین واقعا پر طرفدار و بهرین کافه توی عمان هست من خیلی خوشم میاد
فرنام 7 مهر 97
0
کافه کارجین واقعا پر طرفدار و بهرین کافه توی عمان هست من خیلی خوشم میاد
درج نظر