امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به کافه باکیو دی لاته

کافه باکیو دی لاته

همانطور که می دانید برزیل به سرزمین قهوه معروف است. از این رو اگر به این کشور پهناور سفر کنید و طمع بی نظیر قهوه اصیل برزیلی را نچشید، سوخت بزرگی داده اید. شما می توانید در هر گوشه کنار از این کشور زیبا، شاهد کافه های کوچک بزرگی باشید که از گردشگران استقبال می نماید. اما در میان تمامی کافه های موجود در این کشور، کافه باکیو دی لاته توانسته تا خود را به عنوان محبوب ترین کافه به گردشگران تور برزیل بشناساند. کافه باکیو دی لاته دارای بیش از 60 شعبه گوناگون در سرتاسر کشور بوده اما شعبه مرکزی آن در شهر سائوپائولو واقع شده و دارای فاصله نزدیکی تا مراکز گردشگری و تفریحی شهر می باشد. از همین رو می توان باکیو دی لاته را مکانی مناسب برای استراحت دانست.


باکیو دی لاته طمعی بی نظیر از قهوه برزیلی تازه را برای شما به ارمغان می آورد. ولی یکی از نکات جالب در رابطه با این کافه، این است که بخش عظیمی از شهرت خود را مدیون بستنی های لذیذ و خاص به خود است. باکیو دی لاته بستنی های خود را هر روز با استفاده از مواد تازه لبنیاتی و به صورت دستی تهیه می نماید. به همین دلیل طمع خاص آن با تمام بستنی هایی که در طول عمرتان چشیده اید متفاوت است.

شما می توانید برای مشاهده تصاویر بیشتر به پیج اینستاگرام این کافه مراجعه کنید. همچنین اگر زمانی گذرتان به برزیل افتاد اما به شهری بجز سائوپائولو رفتید نگران نباشید. چرا که می توانید با مراجعه به وب سایت کافه باکیو دی لاته، تمامی شعب آن را مشاهده کرده و با سرچ کردن شهر، محله و یا ایالتی که در آن حضور دارید، نزدیک ترین شعبه آن را به خود پیدا نمایید. اما اگر زمان کافی برای رفتن به این کافه را ندارید، می توانید به صورت آنلاین و با استفاده از وب سایت آن سفارش خود را برهید تا در چشم بر هم زدنی مسئولین آن را برای شما ارسال نمایند.

نظرات مردم درباره کافه باکیو دی لاته

نغمه 3 تیر 96
0
وای کافه باکیو دی لاته خیله جالبه من رفتم. تازه تو یسری از نقاط شهر تو ماشین های کوچولوی فانتزی سفارشاتشونو درست می کنن که خیلی جالب و بامزن
محمد 3 تیر 96
2
کافه باکیو دی لاته تو ریو هم شعبه داره؟
ادمین 3 تیر 96
0
بله. شما می تونید با مراجعه به وب سایت این کافه که لینکش درون متن قرار داده شده شعب مختلف رو مشاهده کنید
درج نظر