کافه گراف

مجتمع آ اس پ را همه میشناسند. ساختمان های قدیمی با کاربرد مسکونی-اداری که مغازه های مختلفی هم در قسمت تجاریش دارد. کافه گراف یکی از کافه های مجتمع آ اس پ است که جزء کافه های قدیمی تهران به حساب می آید.
کافه گراف محیط نسبتا کوچکی دارد که به لطف آن، در کنار دکوراسیونی ساده و در عین حال شیک، جوی صمیمی نیز دارد. در این کافه انواع نوشیدنی های گرم، انواع قهوه ها، نوشیدنی های سرد، اسموتی، موکتل و میلک شیک های بی نظیر سرو می شود. همچنین لازم به ذکر است در کنار نوشیدنی ها، کیک ها و دسرهای خوشمزه ای هم در کافه سرو می شود که به لطف محبوبیت کافه، کیک ها در کنار طعم بی نظیر، همواره تازه هستند.افرادی که قصد دارند به کافه گراف رفته و طعم بی نظیر قهوه های کافه را بچشند خوب است بدانند این کافه دارای منوی غذایی نیز بوده و برای وعده صبحانه، غذاهای لذیذی مانند انواع پنینی ها را ارائه می دهد.
آدرس کافه گراف: اتوبان کردستان – خیابان 64 غربی – مجتمع آ اس پ، ساختمان تجاری، پلاک 30.
تلفن تماس: 8804884
لازم به ذکر است کافه گراف جهت بهبود خدمات خود و جذب مشتری بیشتر، در سال 1394 شعبه دیگری هم در مرکز تهران و خیابان کریم خان زند افتتاح کرد و این شعبه، فضای کوچکتری نسبت به شعبه آ اس پ دارد هرچند طرفداران کافه می گویند کیفیت های دو شعبه یکسان بوده و بی نظیر هستند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کافه گراف
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.