کافه کوپروس

بلژیک یکی از کشورهای خوش منظر اروپایی می باشد که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. در این کشور کافه ها و رستوران های بی شماری وجود دارد که یکی از آن ها کافه کوپروس می باشد.
کافه کوپروس همواره مملو از مشتری است و در هر زمانی که به آن بروید تعداد زیادی از مردم بومی را در حال میل کردن نوشیدنی می بینید. هنگام ورود به کافه، بخشی از فضا که به چیدمان ظروف اختصاص داده شده، نظر شما را به خود جلب می کند.
در کافه کوپروس انواع نوشیدنی های گرم و سرد وجود دارد که گردشگران تور بلژیک بنا بر فصلی که به این کشور سفر کرده اند، می توانند آز آن ها سفارش دهند و میل کنند. قهوه هایی که در این کافه در اختیار میهمانان قرار می گیرد، طعمی بی نظیر دارد که می توانید سفارش دهید و با وجود موسیقی آرامش بخشی که پخش می شود از میل کردن آن لذت ببرید. علاوه بر نوشیدنی های متنوع، پیش غذاهایی نیز در منوی کافه کوپروس وجود دارد. این کافه انتخاب های خوبی برای گیاهخواران در نظر گرفته است که آن ها را راضی می کند. سفارشات شما در ظروفی ساده، با تزئینی بسیار زیبا بر روی میز آورده می شود تا شما لحظات لذت بخشی را سپری کنید. کارکنان این کافی شاپ با رفتاری خوب پذیرای شما گردشگران تور بلژیک هستند.

بر روی یکی از دیوارهای کافه، تعدادی تابلو خودنمایی می کند که شما گردشگران تور اروپا تا آماده شدن سفارشات خود می توانید از تماشای آن ها لذت ببرید. میز و صندلی های موجود در کافه کوپروس چوبی و ساده هستند و فضایی دلنشین را به وجود آورده اند. در این کافه پنجره ای وجود ندارد و به هنگام روز نور آن از درب ورودی و به هنگام شب به وسیله تعداد زیادی چراغ تامین می شود.
آدرس: بلژیک/ آنتورپ 

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز کافه کوپروس
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.