امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به کافه کوپروس

کافه کوپروس

بلژیک یکی از کشورهای خوش منظر اروپایی می باشد که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. در این کشور کافه ها و رستوران های بی شماری وجود دارد که یکی از آن ها کافه کوپروس می باشد.
کافه کوپروس همواره مملو از مشتری است و در هر زمانی که به آن بروید تعداد زیادی از مردم بومی را در حال میل کردن نوشیدنی می بینید. هنگام ورود به کافه، بخشی از فضا که به چیدمان ظروف اختصاص داده شده، نظر شما را به خود جلب می کند.
در کافه کوپروس انواع نوشیدنی های گرم و سرد وجود دارد که گردشگران تور بلژیک بنا بر فصلی که به این کشور سفر کرده اند، می توانند آز آن ها سفارش دهند و میل کنند. قهوه هایی که در این کافه در اختیار میهمانان قرار می گیرد، طعمی بی نظیر دارد که می توانید سفارش دهید و با وجود موسیقی آرامش بخشی که پخش می شود از میل کردن آن لذت ببرید. علاوه بر نوشیدنی های متنوع، پیش غذاهایی نیز در منوی کافه کوپروس وجود دارد. این کافه انتخاب های خوبی برای گیاهخواران در نظر گرفته است که آن ها را راضی می کند. سفارشات شما در ظروفی ساده، با تزئینی بسیار زیبا بر روی میز آورده می شود تا شما لحظات لذت بخشی را سپری کنید. کارکنان این کافی شاپ با رفتاری خوب پذیرای شما گردشگران تور بلژیک هستند.

بر روی یکی از دیوارهای کافه، تعدادی تابلو خودنمایی می کند که شما گردشگران تور اروپا تا آماده شدن سفارشات خود می توانید از تماشای آن ها لذت ببرید. میز و صندلی های موجود در کافه کوپروس چوبی و ساده هستند و فضایی دلنشین را به وجود آورده اند. در این کافه پنجره ای وجود ندارد و به هنگام روز نور آن از درب ورودی و به هنگام شب به وسیله تعداد زیادی چراغ تامین می شود.
آدرس: بلژیک/ آنتورپ 
گالری تصاویر
درج نظر