امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هتل تری دلفین

هتل تری دلفین

وارنا توریستی ترین شهر بلغارستان می باشد که علاوه بر جاذبه های گردشگری بی نظیر، کافی شاپ های بسیار خوبی را در خود جای داده است. یکی از کافه های باکیفیتی که در مرکز این شهر وجود دارد " هتل تری دلفین" نامیده می شود.
کافی شاپ هتل تری دلفین در واقع یک هتل خانوادگی می باشد که کافی شاپی را در دل خود جای داده است. این کافی شاپ محیطی لوکس و باشکوه دارد که گردشگران تور وارنا می توانند در آن غذایی لذیذ یا یک نوشیدنی دلچسب میل کنند و خاطره ای فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنند. همچنین محیط این کافه برای ملاقات های دوستانه و یا ملاقات های کاری نیز مناسب می باشد. نواختن موسیقی در این کافه، بر جذابیت های محیطی آن افزوده و محیطی دلنشین را فراهم کرده است. رنگ غالب به کار رفته در دکوراسیون این کافه، قهوه ای می باشد و به همین دلیل از چراغ های زیادی برای روشنایی محیط استفاده شده است.
قهوه هایی که در کافه هتل تری دلفین سرو می شوند، طعمی بی نظیر داشته که از یک شرکت اتریشی تامین می شود و گردشگران تور وارنا می توانند بعد از یک روز پرگردش، در این کافه یک نوشیدنی میل کنند و خستگی کل روز را به در کنند.
میز و صندلی های این کافه به صورت منظم در کنار هم قرار گرفته اند و هنگامی که وارد کافه می شوید، توسط کارکنان کافی شاپ به سوی صندلی های خالی فرا خوانده می شوید. در بخشی از کافه هتل تری دلفین، یخچالی وجود دارد که میهمانان می توانند سفارشات خود را از آن انتخاب کنند. گردشگران تور بلغارستان می توانند در این کافه لحظاتی خاطره انگیز و دل انگیز را سپری کنند.
ساعات کاری: 7 الی 23
تلفن: 52 600 911 (359)
آدرس: بلغارستان/ وارنا/ ulitsa Gabrovo 27 
گالری تصاویر
درج نظر