امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به کافه کافکا

کافه کافکا

ماکائو یکی از شهرهای زیبای کشور چین است که افزون بر جاذبه های گردشگری بی نظیر، کافی شاپ های بسیار خوبی را در دل خود جای داده است. گشت و گذار در دل شهر و بازدید از مکان های دیدنی، کمی خستگی بر جای می گذارد که این خستگی با خوردن یک نوشیدنی دلچسب رفع می گردد.
یکی از کافی شاپ های باکیفیتی که در این شهر وجود دارد، کافه کافکا می باشد که نزد مردم بومی و گردشگران تور ماکائو جایگاه ویژه ای دارد. کافه کافکا منوی متنوعی از نوشیدنی های مناسب هر فصل را در اختیار میهمانان و توریست های تور ماکائو قرار می دهد که آن ها با توجه به ذائقه خود می توانند هر یک را سفارش دهند و از میل کردن آن در فضایی آرام لذت ببرند. کیک های خوش طعمی که در کنار قهوه های بی نظیر کافه کافکا سرو می شود، طعمی ماندگار را برای میهمانان به ارمغان می آورد. تمامی سفارشات شما با چیدمان و تزئینی بسیار زیبا در اختیارتان قرار می گیرد.
کارکنان این کافی شاپ همواره با رفتاری خوش، میزبان میهمانان می باشند. پنجره ای بزرگ در کافه کافکا وجود دارد که در هنگام روز، نور خوبی به محیط داخلی می بخشد. دیوارهای داخلی این کافه نیز سفید رنگ بوده که در بخش هایی، دیزاین خاصی دارند. 

محیط کافه کافکا دارای نوری ملایم بوده که آرامش خاصی را القا می کند. در بخشی از کافه میز و صندلی های چوبی ساده ای قرار دارد و در بخشی دیگر میز و صندلی های راحت تری به رنگ سفید وجود داشته که گردشگران تور چین و میهمانان می توانند هر یک را برای نشستن انتخاب کنند. پیشنهاد می کنیم که لذت میل کردن یک نوشیدنی لذیذ را در کافه پرطرفدار کافکا از دست ندهید.
تلفن: 28820086
آدرس: چین/ شهر ماکائو/ 143-165 R. de Braga, Macau 
درج نظر