امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه دیدار مشگین شهر

کافه دیدار مشگین شهر

شهر اردیبل یکی از بهترین شهرهایی است که می توان در فصل تابستان و در اوج گرما به آن سفر کرد و از آب و هوای بسیار خوب آن لذت برد. در اردبیل مکان های گردشگری زیبایی وجود دارد که گردشگران می توانند بعد از گشت و گذار در آن ها، به کافه های سطح شهر رفته و با میل کردن یک نوشیدنی دلچسب، خستگی به در کنند. یکی از کافه های خوبی که در این استان وجود دارد، کافه دیدار مشگین شهر می باشد.

کافه دیدار مشگین شهر گنجایش حدود 35 میهمان را دارا می باشد. میز و صندلی های موجود در کافه چوبی و ساده بوده و در بخشی از محیط کافه نیز، صندلی های راحت تری وجود دارد که میهمانان و گردشگران تور مشگین شهر می توانند بر روی آن ها نشسته و سفارشات خود را میل کنند.
کافه دیدار مشگین شهر دارای امکانات بسیار خوبی مانند: اینترنت رایگان، سرویس بهداشتی، کارت خوان و فضاهای سیگاری می باشد که گردشگران تور مشگین شهر می توانند از آن ها بهره ببرند. امکان برگزاری میهمانی و جشن تولد نیز در این کافه وجود دارد. همچنین فضای کافه دیدار برای ملاقات های رسمی و قرارهای کاری نیز مناسب می باشد. پنجره ی بزرگ کافه علاوه بر این که نور بسیار خوبی به محیط بخشیده، نمایی زیبا از خیابان را به نمایش گذاشته است.
در کافه دیدار انواع نوشیدنی های سرد و گرم سرو می شود که بنا بر فصل و دمای هوا می توانید از آن ها سفارش داده و میل کنید. قهوه هایی که در این کافه سرو می شود طعمی بی نظیر داشته که مورد توجه بسیاری از گردشگران تور داخلی قرار دارد و می توانند در کنار کیک هایی لذیذ میل کنند و لذت ببرند.
آدرس کافه دیدار: اردبیل/ مشگین شهر/ خیابان دکتر بهشتی/ جنب کوچه تربیت بدنی
تلفن: 04532520089/ 09397331309 
درج نظر