امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه چهارراه سنگاپور

کافه چهارراه سنگاپور

کشور سنگاپور علاوه بر جاذبه های گردشگری بی نظیری که دارد، کافه و رستوران های معروفی را در دل خود جای داده است. یکی از بهترین کافه هایی که در شهر سنگاپور احداث شده " کافه چهارراه سنگاپور" نامیده می شود.
این کافه رستوران با داشتن منوهای جذاب و وسوسه انگیز، توانسته جایگاه خوبی نزد اهالی بومی و همچنین گردشگران تور سنگاپور کسب کند. در کافه چهارراه سنگاپور انواع نوشیدنی های بین المللی در اختیار میهمانان قرار می گیرد. در فصول گرم، نوشیدنی های خنک و در فصول سرد نوشیدنی های گرم همراه با کیک های لذیذ را می توانید در فضای دلنشین کافه میل کنید. محیط این کافه رستوران برای قرارهای دوستانه بسیار مناسب می باشد. یک نکته که در رابطه با کافه چهارراه سنگاپور وجود دارد و گردشگران تور سنگاپور باید به آن توجه داشته باشند، این است که حدود 10 درصد به عنوان مالیات به فاکتور شما اضافه خواهد شد.
کافه چهارراه علاوه بر فضای داخلی که محیطی زیبا و دلنشین دارد، دارای فضای باز هم می باشد که تعدادی میز و صندلی در آن گذاشته شده و منظره ای فوق العاده از شهر را پدیدار می کند که میهمانان از تماشای آن لذت می برند. میهمانان این امکان را دارند که از انواع غذاهای بومی و بین المللی این کافه رستوان سفارش دهند و طعمی متفاوت را تجربه کنند. لازم به ذکر است که بگوییم قیمت غذاها در این کافه کمی گران می باشد ولی سرویس دهی در آن به بهترین نحو ممکن انجام می شود.
کافه چهارراه سنگاپور همواره در لیست برترین کافه های سنگاپور قرار دارد. این کافه رستوران شیک در جاده ارچارد قرار دارد. کافه چهارراه بین روزهای 1 شنبه تا 5 شنبه بین ساعات 7 صبح تا 12 شب و روزهای جمعه و شنبه بین ساعات 7 صبح تا 2 بامداد پذیرای میهمانان و گردشگران تور مالزی می باشد. 
درج نظر