امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه پازل نیس

کافه پازل نیس

شهر لیون و به طور کلی کشور فرانسه بهترین کافه های دنیا را در خود جای داده اند و کافه پازل لیون یکی از این موارد می باشد که ما در این مقاله قصد داریم که اطلاعاتی کلی در رابطه با موقعیت مکانی، طراحی و منوی این کافه در اختیار گردشگران تور لیون و کاربران لحظه آخری قرار دهیم، اگر شما نیز از علاقمندان به کافه گردی هستید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا کافه پازل لیون را به شما معرفی کنیم.
این کافه در میان رودخانه های سئون و رون واقع شده است و دارای موقعیت مکانی مناسب با دسترسی آسان می باشد و گردشگران به سادگی می توانند خود را به کافه پازل لیون رسانده و ساعاتی را به استراحت در آن مشغول شوند.
طراحی این کافه در عین سادگی بسیار شیک و مدرن می باشد و احساس آرامش را به مشتریان القا می کند.
جالب است بدانید که این کافه کوچک و صمیمی در طول زمان به پاتوق بسیاری از افراد محلی تبدیل شده است و اگر به کافه پازل لیون بروید می توانید مردم لیون را ببینید که ساعت ها در این کافه مشغول صرف قهوه و گپ زدن هستند.
قهوه های فرانسوی این کافه از محبوب ترین قهوه های موجود در منوی این کافه به شمار می آید و به همین جهت نوشیدن آن را به تمامی گردشگران علاقمند توصیه می کنیم.
رفتار حرفه ای و صمیمانه پرسنل کافه، طراحی ساده و شیک و همچنین موقعیت مکانی مناسب باعث شده تا نام کافه پازل در میان بهترین کافه های موجود در شهر لیون قرار بگیرد، بنابراین اگر قصد سفر با تور لیون را دارید بازدید از این کافه را از دست ندهید.
لازم به ذکر است که کافه پازل به نسبت سایر کافه های شهر لیون منوی ارزان تری دارد و گردشگران تور لیون می توانند بهترین قهوه ها و پیش غذا ها را با پرداخت هزینه ای ارزان تر نوش جان کنند.
درج نظر