امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه باربارسا صوفیه

کافه باربارسا صوفیه

شهر صوفیه علاوه بر مکان های دیدنی و جذابی که در دل خود جای داده، کافی شاپ های معروفی نیز دارد. این کافی شاپ ها مکان مناسبی برای ملاقات های کاری و دوستانه می باشد که می توانید در آن ها اوقات خود را بگذرانید. یکی از انتخاب های محبوبی که می توانید در این شهر داشته باشید " کافه باربارسا صوفیه" می باشد.
دکوراسیون کافه باربارسا صوفیه به صورت کاملا چوبی بوده و فضایی صمیمانه و دلنشین دارد که گردشگران تور صوفیه می توانند در آن، لحظات لذت بخش و آرامی را سپری کنند. کافه باربارسا صوفیه بخش های مختلفی را شامل می شود. میز و صندلی های موجود در درون این کافه، بسیار ساده می باشند و میزها در کنار پنجره هایی کوچک قرار گرفته اند که نور خوبی را به فضا می بخشد، البته لازم به ذکر است که بگوییم قسمت قابل توجهی از نور کافه به وسیله لوسترهای کوچک آن تامین می شود. محیط هنری این کافه، نظر بسیاری از توریست ها را به خود جلب کرده است.
بخش دیگری از کافه باربارسا صوفیه در فضایی خاص قرار دارد که میهمانان می توانند در آن قسمت نیز به میل کردن سفارشات خود بپردازند. در این بخش صندلی هایی همانند نیمکت وجود دارد و در مقابل آن ها نیز صندلی هایی تک نفره مانند چهارپایه در نظر گرفته شده که گردشگران تور بلغارستان در صورت تمایل می توانند از آن ها استفاده کنند. شمع های بسیار زیبایی بر روی میزها قرار داده شده که گرمای حضور شما در کنار یکدیگر را بیشتر می کند و فضایی رمانتیک را به وجود می آورد.
در کافه باربارسا صوفیه انواع نوشیدنی های دلچسب گرم و سرد سرو می شود و با تزئینی زیبا در اختیار گردشگران تور صوفیه قرار می گیرد. رفتن به این کافه زیبا، خاطره  خوبی را برای شما ثبت می کند. 
درج نظر