امتیاز 5 از 5 | از بین 109 امتیاز دهنده به کافه دو فلور

کافه دو فلور

شهر پاریس، شهر عاشقان بهترین مکان دنیا برای ایجاد کافی شاپ می باشد. در این شهر کافه های زیادی وجود دارد که جهانگردان بعد از بازدید از جاذبه ها و تفریحات فراوان موجود در سطح شهر، می توانند به آن ها رفته و با سفارش نوشیدنی های لذیذ خستگی کل روز را به در کنند. یکی از بهرین کافی شاپ هایی که در شهر پاریس تاسیس شده "کافه دو فلور" نامیده می شود.
کافه دو فلور که در سال 1887 افتتاح گشته، در زمره ی کافه های قدیمی شهر قرار می گیرد که در طول سال های متعدد بسیاری از هنرمندان و شعرا و نویسندگان را پذیرا بوده است. این کافه اهمیت ویژه ای در شهر پاریس دارد به طوری که در دوره ای از تاریخ جلسات انجمن آزادی خواه در آن برگزار می شده و این مسائل دلیلی بوده تا گردشگران تور پاریس علاقه پیدا کنند در سفر خود از این کافه بازدید کنند.
کافه دو فلور در بلوار سنت ژرمن واقع شده و گردشگران تور اروپا به راحتی می توانند به آن مراجعه کنند. هرساله در ماه سپتامبر مراسمی در کافه دو فلور برگزار می شود که در آن جوایزی را به نویسندگان تازه کار اهدا می کنند.
فضای داخلی این کافه زیبا نمایان کهن بودن آن می باشد و محیط دلنشینی که دارد در ذهن هر بازدیدکننده ای ثبت می شود. در بیرون کافه نیز صندلی هایی به همراه میزهای کوچک تعبیه شده که علاقه مندانی که می خواهند خیابان های شهر را تماشا کنند در این مکان به صرف غذا و نوشیدنی خود بپردازند.
گردشگران تور پاریس می توانند در این کافه دنج، انواع نوشیدنی های دلچسب را سفارش دهند و از میل کردن آن ها لذت ببرند. قهوه هایی که در کافه دو فلور سرو می شود، محبوبیت زیادی نزد توریست ها پیدا کرده است. 
درج نظر