امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه استارباکس

کافه استارباکس

کافه استارباکس آمستردام  یکی از محبوب ترین کافه های موجود در شهر آمستردام می باشد که طرفداران بسیاری در میان مردم و گردشگران خارجی دارد. ما در این بخش قصد داریم کافه استارباکس آمستردام را به گردشگران تور آمستردام و کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم.
کافه های استارباکس از معروف ترین و محبوب ترین کافه ها دنیا می باشند و این مجموعه شعبه های بسیاری در سر تا سر دنیا دارد، یکی از این شعبه ها در شهر آمستردام واقع شده است و بزرگ ترین شعبه استارباکس در اروپا به شمار می آید.
کافه استارباکس آمستردام در سال 2012 و در خیابان رامبراند افتتاح شده است و دارای نمای بسیار زیبایی می باشد. معمار و طراح این کافه بسیار زیبا لیز مولر نام دارد، خوب است بدانید که لیز مولر یکی از بهترین و برجسته ترین طراحان هلند است.
در طراحی کافه استارباکس آمستردام از معماری اصیل هلندی الهام گرفته شده است. نمای بیرونی کافه با کاشی ها سفید و آبی بسیار زیبا تزئین شده است و نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
طراحی داخلی این کافه بسیار منحصر به فرد می باشد به طوری که تمام سقف این مجموعه با چوب های مکعبی پوشیده شده و نمای بسیار جالبی را به وجود آورده است.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم استارباکس یکی از معروف ترین برند های تولید قهوه است و گردشگران تور آمستردام می توانند بهترین و خوش طعم ترین قهوه ها را در این کافه نوش جان کنند.
به طور کلی این کافه یکی از بهترین گزینه ها برای گذراندن وقت در شهر آمستردام به شمار می آید و گردشگران تور آمستردام می توانند در محیطی بسیار زیبا و آرام به نوشیدن قهوه های لذیذ بپردازند.
امیدواریم مطالعه این مقاله در سفر با تور آمستردام برای گردشگران این شهر مفید واقع شود.

درج نظر