امتیاز 5 از 5 | از بین 120 امتیاز دهنده به کافه باغ وارنا

کافه باغ وارنا

مجموعه رستورانهای BMD در وارنا، شامل رستوران های متنوع در سبک های مختلف و مختص با مراسم شما می باشد.
کافه باغ وارنا، یکی از رستوران های این مجموعه می باشد که در فضایی بین شهر و با منظره ساحل قرار دارد. این رستوران در سال 2004 تاسیس شده است و در تمام فصول سال، منظره زیبایی به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهد. مواد غذایی تولید شده در این رستوران، از تازه ترین و بهترین مواد موجود در بازار تهیه شده است. غذاهای منوی رستوران یا نوشیدنی های سرد و گرم، ترکیبی هماهنگ از سلیقه های تازه و دید خلاقانه است. جالب است بدانید که شعار این رستوران ها ارائه غذا با " طعم عشق " برای مراجعه کنندگانش است.
فضای داخلی این کافه، با تزییناتی از گل و گیاه، فضای سبز و زیبایی را همچون یک باغ به معرض دید گردشگران تور وارنا قرار می دهد. در بخشی دیگر، خارج از فضای داخلی کافه و در فضای باز نیز شرایطی فراهم شده است که از آفتاب طلایی ظهر و آرامش و هوای خوب لذت برد.
منوی کافه باغ وارنا شامل انواع دسرها و شیرینی، غذاهای فوق العاده و بومی، نوشیدنی های سرد و گرم می باشد.کافه باغ وارنا در بین مجموعه رستوران های  BMD طرفداران بسیاری دارد، و بیشتر گردشگران تور وارنا که به این منطقه سفر می کنند، لذت حضور در این رستوران و چشیدن غذاهای خوشمزه آن را از دست نمی دهند. به شما توصیه می کنیم که در سفر خود با تور بلغارستان حتما به کافه باغ وارنا سر بزنید و از فضای زیبای رو به دریا و غذاهای فوق العاده آن لذت ببرید.


نظرات مردم درباره کافه باغ وارنا

رادین 8 مهر 97
1
کافه باغ وارنا شیرینی های فوق العاده خوشمزه و سنتی خوبی داره
درج نظر