امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به کافه کیریت

کافه کیریت

کافه کیریت یکی از کافه های بسیار معروف شهر آنکارا می باشد. اگر از علاقمندان به کافه گردی هستید و قصد سفر به شهر آنکارا را دارید در این مقاله با ما همراه باشید تا کافه کیریت را به شما معرفی کنیم.
کافه کیریت که در محله آلتینداگ و در سامانبازاری واقع شده است یکی از دنج ترین و زیبا ترین کافه های شهر آنکارا محسوب می شود.
در ابتدا با ورود به این کافه ممکن است احساس کنید که وارد یک موزه آثار باستانی شده اید. چرا که  تمامی دیوار های این کافه با انواع وسایلی نظیر کلید، ساز، تابلو های زیبا، مجسمه های کوچک، روزنامه های قدیمی و غیره تزئین شده اند و نظر تمامی گردشگران تور آنکارا را به خود جلب می کند.
در منوی کافه کیریت انواع صبحانه های ترکی، میان وعده، کافه، قهوه، نوشیدنی، شیرینی و غیره به چشم می خورد و گردشگران تور آنکارا با توجه به سلیقه خود می توانند هر یک از آن ها را سفارش داده و در محیطی زیبا، دنج و دوست داشتنی سفارش خود را نوش جان کنند.
اگر قصد مراجعه به کافه کیریت را دارید حتما صبحانه ترکی را امتحان کنید چرا که بسیاری از مشتریان این کافه معتقد اند لذیذ ترین صبحانه ترکی در کافه کیریت سرو می شود.
در واقع کافه کیریت، کافه ای کوچک در محله ای آرام است که پاتوق برخی از افراد محلی نیز به شمار می آید. این کافه با دارا بودن محیطی آرام، پرسنل حرفه ای و منوی بسیار لذیذ توانسه رضایت مشتریان خود را تا حد زیادی جلب کند به طوریکه در سایت تریپ ادوایزر امتیاز 4/5 از 5 را کسب کرده است.
بنابراین در سفر با تور آنکارا رفتن به کافه کیریت را در برنامه های خود قرار دهید.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور آنکارا برای گردشگران مفید واقع شود.

نظرات مردم درباره کافه کیریت

قاصدی 8 مهر 97
3
واقعا درست می گید زمانی که وارد کافه کیریت میشید حس می کنید وارد موزه شدید
درج نظر