امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه لیستوپری لوفوتن

کافه لیستوپری لوفوتن

یکی از کافه های محبوب در کشور نروژ که گردشگران زیادی در سفر به نروژ از آن بازدید می کنند، کافه لیستوپری لوفوتن است. در این مطلب با ما همراه باشید تا با کافه لیستوپری لوفوتن بیشتر آشنا شوید.
نروژ یکی از کشور های توریستی شمال اروپا است که سالانه میلیون ها گردشگر از آن بازدید می کنند. نروژ آب و هوای سردی دارد و اکثر روز های سال، این کشور پوشیده از برف می باشد. یکی از بهترین تفریحاتی که در هوای سرد نروژ می توان انجام داد میل کردن انواع نوشیدنی های گرم در کافه های نروژ است. یکی از کافه های محبوب این کشور، کافه لیستوپری لوفوتن می باشد.
کافه لیستوپری لوفوتن در منطقه هنینگسور نروژ قرار دارد که در شمال این کشور واقع شده است. در این منطقه 10 کافه رستوران وجود دارد که لیستوپری لوفوتن دومین کافه برتر منطقه می باشد. این کافه محیطی گرم و صمیمی دارد و اولین چیزی که توجه گردشگران تور نروژ هنگام ورود به کافه جلب می کند تعداد زیاد شمع های رنگارنگ است که از دیوار های کافه آویزان هستند. لیستوپری لوفوتن در دو محیط روباز و سرپوشیده که مجهز به میز ها و صندلی های شیک و راحت هستند آماده پذیرایی از مشتریان خود می باشد.
در کافه لیستوپری لوفوتن انواع کیک ها و شیرینی های مختلف با ظاهری جذاب و لذیذ بر روی میز چیده شده اند تا گردشگران تور نروژ کیک و شیرینی مورد نظر خود را در میان آن ها انتخاب کنند. لازم به ذکر است به دلیل شلوغ بودن کافه، کیک ها و شیرینی های به سرعت تمام می شوند که این موضوع نشان دهنده با کیفیت و تازه بودن کیک ها و شیرینی های لیستوپری لوفوتن می باشد. همچنین تمامی نوشیدنی ها، کیک ها و دسر های این کافه از قیمت های معقولی هم برخوردارند.

نظرات مردم درباره کافه لیستوپری لوفوتن

مهران 4 شهریور 97
4
کافه لیستوپری لوفوتن خیلی خوبه منتهی یه مقدار با ذائقه ایرانیا جور در نمیاد
درج نظر