امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه جولیتی

کافه جولیتی

در شهر رم، کافه های زیادی را می توان مشاهده کرد که در میان آن ها، کافه جولیتی جزء برترین انتخاب های گردشگران تور رم است. لازم به ذکر است کافه جولیتی در میان بیش از 800 کافه در رم، جزء 100 کافه برتر شهر می باشد.
رم، پایتخت ایتالیا، یکی از مقاصد گردشگری تاریخی و محبوب است بطوریکه سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا از معماری تاریخی و خاص بناهای رم بازدید می کنند. رم و به طور کلی ایتالیا، به رستوران ها و کافه هایی که دارد معروف است و یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به ایتالیا، میل کردن انواع غذاها، نوشیدنی ها، کیک ها و دسر های ایتالیایی در آن ها می باشد. در ادامه با کافه جولیتی، یکی از کافه های محبوب و همیشه شلوغ رم که همه روزه از ساعت 7 صبح الی 2 بامداد آماده پذیرایی از گردشگران تور رم است بیشتر آشنا می شویم.
کافه جولیتی در یکی از بهترین و شلوغ ترین خیابان های رم قرار دارد که به لطف آن، گردشگران تور رم در هر ساعتی به این کافه مراجعه کنند با ازدحام بالای جمعیت در آن مواجه می شوند که در برخی مواقع می تواند باعث ایجاد مشکلاتی برای گردشگران شود. کافه جولیتی دکوراسیونی شیک، زیبا و دلنشینی دارد که محیطی آرامش بخش را برای گردشگران تور رم به ارمغان می آورد. منوی کافه جولیتی تنوع بالایی از انواع دسر ها، نوشیدنی های سرد و گرم و نوشیدنی های بین المللی دارد که به دستور مدیریت رستوران، تمام مواد اولیه کیک ها و دسر ها تازه بوده و همواره کیفیت بالایی دارند. لازم به ذکر است کیک ها، دسر ها و بستنی های کافه جولیتی علاوه بر طمع بسیار لذیذی که دارند، از ظاهر زیبایی هم برخوردار هستند که متمایز از سایر کافه های رم می باشد.

نظرات مردم درباره کافه جولیتی

ماهگل 2 مرداد 97
1
کافه جولیتی فوق العاده قهوه ها و دسر های شکلاتی خوشمزه ای داره
درج نظر