امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه ساچر

کافه ساچر

کافه ساچر، از شلوغ ترین کافه های وین است بطوریکه در اکثر روز ها و ساعت ها، گردشگران تور وین می بایست برای میل کردن غذاها و نوشیدنی های کافه ساچر، از قبل رزرو کنند.

وین، پایتخت اتریش، شهری که به هنر، معماری و گذشته ای که دارد معروف است و به این دلیل، جزء مقاصد گردشگری محبوب در دنیا می باشد. این شهر، در کنار جاذبه های گردشگری و بناهای دیدنی فراوان، دارای رستوران ها و کافه های زیادی نیز می باشد که در هرکدام، معماری بی نظیری نحفته است. یکی از برترین کافه های این شهر که طبق نظر گردشگران تور وین، از شیک ترین کافه های وین نیز می باشد، کافه ساچر است.

کافه ساچر در یکی از بهترین نقاط وین قرار دارد که به این دلیل، همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. این کافه، دکوراسیونی شیک و زیبا دارد و گردشگران می توانند بر روی دیوار های این کافه، تابلو ها و نقاشی های منحصر به فردی را مشاهده کنند. کافه ساچر برای راحتی مشتریان خود، علاوه بر صندلی، از مبل های راحت و با کیفیت نیز استفاده کرده است تا رضایتمندی مشتری را بتواند جلب کند. کافه ساچر دارای منویی مملو از انواع نوشیدنی های گرم و سرد، کیک ها و دسر های مختلف به همراه غذاهای محلی دارد که علاوه بر کیفیت بالا، از قیمت های معقولی هم برخوردارند. همانطور که گفتیم، این کافه، یکی از شلوغ ترین کافه های وین است و به لطف آن، همواره می توان کیک ها، دسر ها و غذاهایی را در این کافه میل کرد که از مواد اولیه تازه تهیه شده اند.

همچنین لازم به ذکر است گردشگران تور وین می توانند مهمانی ها و جشن های مختلف خود را با تزئینات دلخواه، در این کافه برگزار کنند و خاطره خوبی از سفر به وین را برای خود به ارمغان بیاورند.

نظرات مردم درباره کافه ساچر

سامی 2 مرداد 97
4
کافه ساچر خوب بود منتهی خیلی گرون بود به نسبت هزینه ای که میگیرن غذای آنچنانی نداره
زهرا حیدری 1 مرداد 97
0
کافه ساچر خیلی نوشیدنی های خوشمزه ای داره خدایی
درج نظر