امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه رستوران ترنتی

کافه رستوران ترنتی

آرژانتین، کافه ها و کافه رستوران های زیادی مانند کافه رستوران ترنتی دارد که جزء کافه رستوران های محبوب آرژانتین هستند. کافه رستوران ترنتی، یکی از قدیمی ترین کافه رستوران های آرژانتین است که گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند، می توانند از آن بازدید کنند.

آرژانتین، جزء مقاصد گردشگری پرجاذبه در دنیا است که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر می باشد. در فرهنگ غذایی مردم آرژانتین، انواع غذاها و نوشیدنی های بسیار لذیذ وجود دارد که به این دلیل، رستوران ها و کافه های آرژانتین، از مهم ترین دلایل سفر مردم به این کشور است. در میان رستوران های آرژانتین، کافه رستوران ترنتی، یکی از کافه های متفاوت و محبوب است که تجربه ای بی نظیر را برای گردشگران تور آرژانتین به ارمغان می آورد.

کافه رستوران ترنتی در شهر بوئنوس آیرس، پایتخت آرژانتین واقع شده است. این رستوران، با توجه به ظرفیت بالایی که دارد، یکی از شلوغ ترین رستوران های بوئنوس آیرس است و از ساعت 9 صبح الی 1 بامداد، همواره افراد زیادی مخصوصا گردشگران تور آرژانتین در این کافه رستوران حضور دارند. این کافه رستوران، دارای محیطی با دکوراسیون زیبا و دلنشین می باشد که بر روی دیوار های آن، تابلو های نقاشی و نوشته های مختلفی وجود دارد و گردشگران می توانند علاوه بر عکاسی با تابلو ها و نقاشی ها، در کنار مجسمه هایی که در نقاط مختلف رستوران قرار دارد نیز عکس های یادگاری تهیه کنند. همچنین، تمام خدمه رستوران نیز برخوردی خونگرم دارند که لذت میل کردن غذا در این رستوران را دوچندان می کند.

کافه رستوران ترنتی، تنوعی از انواع نوشیدنی ها و غذاهای مختلف را برای گردشگران تور آرژانتین سرو می کند که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و توسط سرآشپزان مجرب طبخ می شوند. اما در ازای کیفیت بالای غذا و ارائه خدمات مناسب، قیمت تمام شده برای هر گردشگر تور آرژانتین می تواند تا حدودی گران باشد.

نظرات مردم درباره کافه رستوران ترنتی

نازنین 2 مرداد 97
4
اونقدری که از کافه رستوران ترنتی تعریف کردید زیاد مالی نیست
آریا 1 مرداد 97
4
کافه رستوران ترنتی پاستا های فوق العاده خوشمزه ای داره به خصوص پاستا میگو که بینظیره
درج نظر