امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه گالری لیماسول

کافه گالری لیماسول

کافه گالری لیماسول، کافه ای محبوب و منحصر به فردی است که در شهر لیماسول واقع در قبرس جنوبی قرار دارد. کافه گالری لیماسول، از کافه های ارزان قبرس جنوبی بوده  که به این دلیل، جزء شلوغ ترین کافه های این شهر نیز می باشد.
قبرس، سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه، به دلیل مسائل سیاسی و اقتصادی که در طول تاریخ رخ داده است، به دو بخش قبرس شمالی و قبرس جنوبی تقسیم شده است. قسمت جنوبی قبرس، در اختیار یونانی ها است که به قبرس اروپایی نیز شناخته می شود و در میان گردشگران نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. گردشگرانی که قصد بازدید از قبرس جنوبی را دارند، می توانند علاوه بر بازدید از جاذبه های گردشگری، تفریحات آبی و سواحل زیبای مختلف، در کافه های این شهر نیز بهترین نوشیدنی ها و غذاهای لذیذ و منحصر به فرد را در محیطی زیبا و دلنشین میل کنند. یکی از بهترین کافه هایی که سالانه میزبان هزاران گردشگر تور قبرس است، کافه گالری لیماسول می باشد.
کافه گالری لیماسول، در یکی از بهترین مناطق قبرس قرار دارد که تنوعی از غذاهای ایتالیایی، یونانی و مدیترانه ای را برای گردشگران تور قبرس سرو می کند. کافه گالری لیماسول، همه روزه از ساعت  8 صبح الی 2 بامداد، آماده پذیرایی و ارائه خدمات به گردشگران تور قبرس در فضایی باز و با محیطی آرام و دلنشین است. در منوی کافه گالری، تنوعی از انواع غذاهای ایتالیایی و یونانی را می توان مشاهده کرد که دارای میانگین قیمت معقول 9 الی 33 یورو بوده و با توجه به کیفیت مطلوب و خدمات مناسب، کافه ای مقرون به صرفه برای گردشگران تور قبرس است. همچنین در این کافه، میز مخصوص سرو نوشیدنی های بین المللی نیز وجود دارد که مناسب گردشگرانی می باشد که قصد برگزاری مهمانی ها و دورهمی های مختلف را دارند.

نظرات مردم درباره کافه گالری لیماسول

شیما افشار 1 مرداد 97
1
به نظر من که توی قبرس زندگی می کنم کافه گالری لیماسول زیاد جابل نیست خیلی کافه های بهتریم داره
درج نظر