امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه پات هوس آف بینز

کافه پات هوس آف بینز

کافه پات هوس آف بینز، کافه ای است که در شهر بیبلوس کشور لبنان واقع شده است. این کافه یک کافه زیبا و صمیمی و دوستانه با فضای رویایی دلنشین و لوکس که نوشیدنی ها و خوراکی های تازه و خوشمزه ای سرو می کند. گردشگران بعد از یک گردش خاطره انگیز در کشور زیبای لبنان می توانید چند ساعتی را در این کافه سپری کنند و با نوشیدن یک قهوه فوق العاده به رفع خستگی بپردازند. این مکان، محل مناسبی برای استراحت پس از یک روز طولانی و پر مشغله است و گردشگران تور لبنان علاوه بر رفع خستگی می توانند از صرف یک چای فوق العاده به همراه یک اسلاید کیک بسیار دلچسب، لذت ببرند.
از خوراکی های این کافه می توان به پنکیک با دستور العمل خانگی، ماست هایی با طعم متفاوت، قهوه، آب میوه های تازه و سالادهای بی نظیر آن اشاره کرد. این کافه دارای محیطی گرم و صمیمانه می باشد، دیزاین آن بسیار زیبا، رنگ میز و صندلی های آن سفید و دارای دسته های چوبی است، علاوه بر آن سقف این کافه با الوار های چوب تزئین شده است. کافه پات هوس آف بینز در منطقه ای آرام و به دور از هیاهو واقع شده است، بنابراین مکان بسیار مناسبی برای ریلکس کردن و استراحت کردن است.
کارکنان این کافه بسیار مهربان، با ادب و کار بلد هستند و بسیار دوستانه رفتار می کنند و این ویژگی احساس آرامش افراد را در آن محیط بیشتر می کنند. در کافه پات هوس آف بینز، شما می توانید از تماشای چشم انداز زیبای لبنان و از خوردن قهوه ای دلچسب با بالاترین کیفیت ترکیب، میان وعده های این کافه و دسر های سنتی لبنانی لذت ببرید. این کافه پیشنهاد بسیار مناسبی برای گردشگران تور لبنان می باشد.
آدرس کافه پات هوس آف بینز : لبنان - بیبلوس Riad El Solh، Lebanon
شماره تلفن کافه پات هوس آف بینز : 9616200236+ 

نظرات مردم درباره کافه پات هوس آف بینز

جعفری 1 مرداد 97
2
کافه پات هوس آف بینز واقعا دسر هایی خوشمزه ای داره
درج نظر