امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه پپته

کافه پپته

عروس شهر های جهان، شهر پاریس، نیاز به معرفی ندارد و همه گردشگران و جهانگردان با زیبایی ها و شگفتی های آن آشنا هستند. این شهر که سالانه میلیون ها گردشگر را میزبانی می کند، دارای انواع جاذبه های گردشگری، تفریحی و تاریخی می باشد. اما نمی توان از رستوران ها و کافه های معروف آن چشم پوشی کرد. یکی از این کافه ها، کافه پپته است. با ما همراه باشید تا شما را با کافه پپته پاریس آشنا کنیم.

کافه پپته در شهر پاریس واقع شده و یکی از دنج ترین و دوست داشتنی کافه های این شهر است. فضای رمانتیک و آرامش بخش کافه هر فردی را جذب می کند تا قهوه ای در آن سفارش داده و لحظات خوشی را در آن تجربه کنند. کافه پپته بین مردم و گردشگران تور پاریس به داشتن خوشمزه ترین قهوه های فرانسوی و کراسان معروف است، اما نمی توان از کیک های شکلاتی و پن کیک های استثنایی آن صرف نظر کرد.

یکی از دلایلی که کافه پپته را به یک کافه محبوب و دوست داشتنی تبدیل کرده است، داشتن گارسون ها و پرسنل خوش برخورد است. شما در این کافه می توانید تنها با سفارش یک قهوه با کیک ساعاتی را در کافه نشسته و از فضای زیبای آن لذت ببرید. کافه پپته از یک دکور قدیمی اما زیبا و چشم نواز برخوردار است. جلوی در ورودی کوچک و شیشه ای کافه، تعدادی صندلی و میز چیده شده و برای روشنایی آن ها فانوسی بر روی میز ها قرار داده اند که فضای رمانتیکی به وجود آورده و توجه گردشگران تور پاریس و عابران را به خود جلب می کند. داخل کافه اما نور پردازی ویژه ای دارد. به طوری که بر روی دیوار، تعداد زیادی لوستر دیواری و تابلو های نقاشی زیبایی به چشم می خورد و قسمت هایی از کافه خوردنی های لذیذ برای گردشگران تور فرانسه به طور سلف سرویس سرو می شود.

نظرات مردم درباره کافه پپته

رعنا 2 مرداد 97
2
من فرانسه زندگی می کنم کافه پپته رو نمیشناسم دقیقا کجا هست؟
درج نظر