کافه ژرنال

شهر ملبورن در کشور استرالیا واقع شده است. ملبورن پایتخت این کشور بوده و مردمان آن دارای فرهنگ بالایی هستند. زیبایی این شهر باعث شده سالانه گردشگران بسیاری سفر به ملبورن را در برنامه سفر خود قرار می دهند. همچنین این شهر دارای کافه های مختلفی می باشد. کافه ژرنال یکی از کافه های بزرگ و محبوب در شهر ملبورن می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی کافه ژرنال بپردازیم.
کافه ژرنال یکی از معروف ترین کافه ها در بین گردشگران تور ملبورن می باشد. گردشگران برای صرف صبحانه، نهار و شام می توانند به این کافه مراجعه کنند. همچنین قهوه هایی که این کافه سرو می کند در این شهر بسیار معروف است. گردشگران تور استرالیا پس از گردش در شهر ملبورن می توانند در این کافه از صرف یک فنجان قهوه و یا یک میان وعده لذت ببرند. همچنین کیفیت بالای غذا های این کافه و نوشیدنی های آن باعث معروفیتش در این شهر شده است.
فضای داخلی این کافه بزرگ بوده و طراحی آن مدرن و بروز می باشد. درون این کافه با وسایل مختلف و چندین گلدون تزئین شده است. این کافه غذا های محلی این شهر و غذا های بین المللی را در سه وعده سرو می کند. همچنین کافه ژرنال نوشیدنی های بین المللی برای گردشگران تور ملبورن که به این کافه مراجعه میکنند، سرو می کند.
منو این کافه بسیار متنوع بوده و قیمت های آن مناسب می باشد. هزینه یک فنجان قهوه مخصوص این کافه 4 دلار استرالیا بوده، هزینه صرف یک وعده صبحانه در کافه ژرنال در حدود 5 تا 10 دلار استرالیا و هزینه صرف ناهار یا شام در کافه ژرنال در حدود 10 تا 50 دلار استرالیا می باشد. همچنین در کافه ژرنال میان وعده و انواع سالاد هم سرو می شود که قیمتی در حدود 10 دلار استرالیا دارند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 1505 دهنده به امتیاز کافه ژرنال
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
مسعود 18 مهر 97
0
جهت اطلاع پایتخت استرالیا شهر کمبرا میباشد نه ملبورن
ناری 4 شهریور 97
0
من شدیدا عاشق کافه ژرنال هستم هر هفته میرم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.