امتیاز 5 از 5 | از بین 1480 امتیاز دهنده به کافه 12

کافه 12

شهر اودسا شهری زیبا در کشور اکراین است که کافه و رستوران های زیادی دارد. یکی از این کافه ها کافه 12 است. کافه 12 کافه ای مجلل وشیک می باشد که کیک های فرانسوی خوشمزه ای را سرو می کند. این کیک های فرانسوی بسیار محبوب هستند و تعداد زیادی از اهالی اودسا و گردشگران و توریست ها برای خوردن این کیک ها به این کافه می روند.
کیک هایی که در این کافه تهیه می شود، با ظرافت خاصی درست شده و ذوق و سلیقه ی زیادی می طلبد که فقط در کافه 12 می توانید آن ها را امتحان کنید. برخی از کیک های این کافه با میوه های طبیعی و نوبرانه در هر فصل به شکل بسیار زیبایی تزئین می شود که ذوق گردشگران تور اودسا را بر می انگیزد.
علاوه بر نوشیدنی و قهوه های دلچسب و کیک های خوش طعمی که در کافه 12 در اختیار توریست های تور اکراین قرار می گیرد، ساندویچ هایی نیز در آن سرو می شود. ساندویچ های این کافه نیز طرفداران خاص خودش را دارد که به عنوان یک وعده غذایی خوشمزه از آن ها میل می کنند. این ساندویچ ها همراه با نوشیدنی های بین المللی سرو می گردد که مشتریان بنا به سلیقه خود می توانند از آن سفارش داده و همراه با ساندویچ خود میل کنند.
فضای داخلی کافه 12، محیطی رمانتیک و دوستانه دارد و برای گفتگوها و جمع های دوستانه محیطی مناسب می باشد. درب کافه 12 هر روز از ساعت 8 صبح تا 10 شب به روی گردشگران تور اودسا باز است. شما توریست های تور اودسا می توانید بعد از گشت و گذار و تفریح در شهر اودسا به کافه 12 رفته و یک قهوه خوش عطر را به همراه یک کیک خانگی لذیذ تست نمایید و به این ترتیب خاطره ای خوش از سفر با تور اودسا برای خود بسازید. 

نظرات مردم درباره کافه 12

شهلا 4 شهریور 97
2
کافه 12 اونقدری خوب نیست که جای تعریف داشته باشه
درج نظر