دریپ کافیست

شهر استانبول از مهمترین و توریستی ترین شهر های کشور ترکیه می باشد که جاذبه های تفریحی گردشگری زیادی را در خود جای داده است در کنار تمامی این جاذبه ها امکانات رفاهی زیادی نظیر کافه ها و رستوران های متعدد در سطح این شهر به چشم می خورد. ما دراین مقاله قصد داریم یکی از بهترین کافه های شهر استانبول را به کاربران سایت و گردشگران استانبول معرفی کنیم کافه دریپ کافیست همان طور که پیشتر گفتیم یکی از بهترین کافه های استانبول است که اولین شعبه آن در قسمت آسیایی شهر افتتاح شد و پس مدتی به دلیل دارا بودن پرسنل حرفه ای و همچنی سرو منوی بسیار با کیفیت به یک کافه محبوب میان اهالی استانبول شد بعدها شعبه دوم این کافه نیز در قسمت اروپایی شهر افتتاح شد.
لازم به ذکر است در منوی دریپ کافیست انواع میان وعده ها، نوشیدنی ها، قهوه ها و همچنین انواع غذا های ایتالیایی به چشم می خورد اما معروف ترین نوشیدنی این کافه قهوی دمی سرد به همراه یخ می باشد که اغلب مشتریان ثابت کافه این قهوه را نوش جان می کنند.
اگر با تور استانبول سفر می کنید حتما مقداری از زمان سفر خود را به این کافه اختصاص دهید و از گذراندن زمان و استراحت در این کافه زیبا لذت ببرید.
معماری و دیزاین کافه دریپ کافیست کاملا کلاسیک بوده و همین امر زیبایی های آن را دو چندان می کند. همچنین خوب است بدانید گردشگران تور استانبول می توانند بسته به سلیقه خود سفارش ها را در بالکن رو باز و یا در فضای بسته نوش جان کنند.
با توجه به اینکه دریپ کافیست 2 شعبه در نقاط مختلف استانبول دارد دسترسی به آن بسیار راحت بوده و گردشگران تور ترکیه می توانند به راحتی به یکی از شعبات دریپ کافیست رفته و از گذراندن زمان در فضای دوستانه کافه لذت ببرند.

نظرات مردم درباره دریپ کافیست

مبینا 4 شهریور 97
4
دریپ کافیست بی نهایت جای دنج و مناسبی هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای استانبول

تور استانبول 9 اسفند 98
5 شب
قشم ایر
آرانا پرواز
9 اسفند - 14 اسفند

تور استانبول ویژه نوروز 99
5 شب
ماهان
گلبرگ سیر
27 اسفند - 13 فروردین

تور استانبول 27 اسفند و نوروز 99
4 شب
ماهان
اوج ماندگار
27 اسفند - 7 فروردین

تور استانبول نوروز 99
5 شب
قشم ایر
پرواز ایرانیان
27 اسفند - 3 فروردین

تور استانبول 9 اسفند 98
4 شب
آتا
ندا پرواز
9 اسفند - 13 اسفند

تور استانبول 6 و 7 و 8 اسفند 98
3 شب
قشم ایر
آرشین پرواز
8 اسفند - 11 اسفند

تور استانبول 15 اسفند 98
3 شب
ماهان
معراج گشت
15 اسفند - 18 اسفند

تور استانبول 3 فروردین 99
5 شب
قشم ایر
آرانا پرواز
3 فروردین - 8 اسفند

تور استانبول اسفند 98
3 شب
ایران ایر تور
قصر شایان
10 اسفند - 13 اسفند

تور استانبول اسفند 98 ویژه تعطیلات
4 شب
ایران ایر تور
قصر شایان
17 اسفند - 21 اسفند