امتیاز 5 از 5 | از بین 1476 امتیاز دهنده به کافه لینویل

کافه لینویل

شهر تفلیس پایتخت کشور گرجستان است که تعداد زیادی رستوران و کافه در دل خود دارد. یکی از این کافه ها، کافه لینویل است که بسیار مورد استقبال گردشگران تور تفلیس قرار گرفته است.
کافه لینویل در مرکز شهر تفلیس و در کنار میدان آزادی این شهر قرار دارد. به طوری که وقتی از کنار مجسمه آزادی رد می شوید، درب ورودی آبی – قرمز آن نظر شما را جلب می کند. کافه های قدیمی زیادی در شهر تفلیس قرار دارد ولی قیمت های مناسب، محیطی آرام و دلنشین و فضای صمیمانه این کافه باعث محبوبیت آن بین گردشگران تور تفلیس شده است. طعم و مزه غذاها و نوشیدنی هایی که در کافه لینویل سرو می شود بسیار مطلوب و دلپسند است. همچنین در این مکان ساز پیانو زنده زده می شود که باعث می شود فضا برای شما آرامش بخش باشد و از گذران وقت خود در آن لذت ببرید.
کافه لینویل برای آن دسته از کسانی که فضاهای دنج و سبک قدیمی را می پسندند، مناسب و مطابق میل است و لحظات خاطره انگیزی را برای آن ها ثبت می کند. شما می توانید در این مکان دلپذیر یک شام خوش طعم به همراه نوشیدنی های دلچسب میل کنید یا این که یک قهوه بی نظیر به همراه کیکی خوشمزه سفارش بدهید.
فضای داخلی و دکوراسیون آن به سبک کلاسیک چیده شده و نوع سازی که در آن نواخته می شود، مطابق با همین چیدمان است. کافه لینویل یک بالکنی دارد که منظره زیبایی از خیابان را به تصویر می کشد. سیگار کشیدن در این مکان هیچ گونه منعی ندارد و کاملا آزادانه می توانید در آن سیگار بکشید. این کافه علاوه بر یک لیست بلند از انواع نوشیدنی و قهوه و چای، یک لیست از غذاهای گرجستانی و اروپایی نیز در اختیار گردشگران تور تفلیس قرار می دهد تا آن ها بتوانند آزادانه مطالبق میل خود سفارش دهند. 

نظرات مردم درباره کافه لینویل

رویا 4 شهریور 97
3
کافه لینویل فوق العاده زیبا طراحی شده به خصوص ترکیب رنگ هایی که به کار بردن
درج نظر