امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سنترال

سنترال

وین پایتخت کشور اتریش است و کافه های دنج و جذاب این شهر بسیار معروف هستند در این مقاله قصد داریم به معرفی کافه سنترال (cafe central) که یکی از بهترین کافه های وین است بپردازیم.
کافه سنترال در خیابان هرن گاسه (herrengasse) و در منطقه یک شهر وین واقع شده است و از گذشته تاکنون پاتوق افراد معروف و مشهوری مانند فروید، آدولف لس، تروتسکی و غیره بوده است.
به جرأت می توان گفت کافه سنترال بهترین کافه شهر وین است، اگر با تور اتریش سفر می کنید پیشنهاد میکنیم حتماٌ رفتن به این کافه را در برنامه خود قرار دهید.
اگر به این کافه می روید با دیدن صف طولانی مقابل کافه تعجب نکنیئ، فضای رومانتیک داخل کافه سنترال و همچنین رفتار مودبانه و حرفه ای پرسنل این کافه باعث شده تا روزانه تعداد زیادی از مردم این کافه را برای گذراندن وقت و استراحت انتخاب کنند.
در منوی کافه سنترال غذاهای اتریشی، ایتالیایی، مجارستانی و انواع غذا های بین المللی همچنین انواع پیش غذاها، نوشیدنی های گرم و سرد و دسر های لذیذ به چشم می خورد در واقع کافه سنترال یک کافه رستوران شیک می باشد.
کافه سنترال حدود یک و نیم قرن قدمت دارد و از قدیمی ترین کافه های وین محسوب می شود به طوری که قدمت نسبتا زیاد کافه یکی از عوامل شهرت آن می باشد. کافه سنترال در مرکز شهر قرار دارد و دسترسی به آن بسیار آسان است و گردشگران تور اتریش می توانند به سادگی با قطار شهری یا اتوبوس خود را به این کافه زیبا و معروف برسانند.
اگر می خواهید به کافه سنترال بروید باید از ساعت کار این کافه مطلع باشید کافه سنترال دوشنبه تا شنبه از 7:30 ساعت تا 22:00، یکشنبه ها و روزهای تعطیل از ساعت 10:00 تا 22:00 آماده ارائه خدمت به مشتریان می باشد همچنین لازم به ذکر است که اگر از ساعت 5 بعد ازظهر تا ده شب به این کافه بروید می توانید از موسیقی زنده که هر روز در این ساعات اجرا می شود لذت ببرید. البته باید در نظر داشته باشید با توجه به شهرت کافه سنترال همچنین کیفیت غذاها و خدمات نباید انتظار منوی ارزان قیمت را داشته باشید.

نظرات مردم درباره سنترال

علی بهرامی 4 شهریور 97
0
سنترال خیلی مکان خوب و لاکچری هست
درج نظر