امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه شکلات

کافه شکلات

کافه شکلات (La Chocolatine) در یکی از شهر های زیبا و توریستی مالزی یعنی لنکاوی قرار دارد. کافه شکلات از معروف ترین و معتبر ترین کافه های لنکاوی است و در منطقه پانتای تنگا که در نزدیکی آن سواحل حیرت انگیز پانتای تنگا وجود دارد، واقع شده است. کافه شکلات خوشمزه ترین کیک های فرانسوی را در آن منطقه سرو می کند. این کافه هر نوع گردشگری را می تواند راضی کند چرا که دارای محیطی دوستانه بوده و برای دورهمی های خانوادگی نیز مکانی مناسب است. کافه شکلات با عنوان کافه شکلات فرانسوی یا اروپایی نیز شناخته می شود. همچنین از خصوصیات جالب کافه شکلات این است که همواره دوستدار گیاهخواران بوده و پذیرای این دسته از افراد نیز می باشد.
وعده هایی که در این کافه سرو می شوند عبارتند از صبحانه، نهار و برانچ (صبحانه نهار)

از مواد خوارکی که در  منوی این کافه سرو می شوند می توان به شیرینی های خوشمزه فرانسوی، کروسان با طعم های مختلف، نان شکلاتی ها، شیرینی brioche فرانسوی، کیک، ساندویچ با نون باگت های خانگی، بیسکوییت های خوشمزه و شیرینی های کوچک و لذیذ اشاره کرد. همچنین در این کافه کیک های بزرگ با طعم های مختلف، مخصوص تولد و کریسمس هم سرو می شود.
صاحب این کافه معتقد است که همیشه باید از مواد اولیه درجه یک برای پختن کیک ها و شیرینی ها استفاده کرد تا اعتماد گردشگران تور لنکاوی جذب شود و با عمل به این عقیده خود توانسته طی کمترین زمان از شهرت بالایی در شهر لنکاوی برخوردار شود. امکاناتی که در این کافه می توانید از آن بهره مند شوید عبارتند از: صندلی چرخ دار، Wi-Fi رایگان، داشتن فضای باز و سرسبز، امکان نشستن در فضای باز و غیره. کافه شکلات همه روزه به جز جمعه ها از ساعت 9:00 صبح تا ساعت 19:00 عصر پذیرای گرشگران تور لنکاوی می باشد.

نظرات مردم درباره کافه شکلات

حسین 4 شهریور 97
2
اگر از اون دسته از افرادی هستید که به خوردن شکلات علاقه دارید پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان کافه شکلات رو از دست ندید
درج نظر