امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه استارباکس

کافه استارباکس

قطعا اسم کافه استارباکس برای گردشگران کشور چین نامی آشنا می باشد، زیرا این کافه هم اکنون چیزی در حدود 136 شعبه در این کشور دارد که از این تعداد، 600 شعبه در شهر شانگهای قرار دارد که عددی اعجاب انگیز می باشد. به گفته صاحبان استارباکس، هر 15 ساعت یک شعبه تازه در چین افتتاح می شود. قابل ذکر است که کافی شاپ های زنجیره ای استارباکس، در استفاده از تکنولوژی های روز جهان پیش قدم بوده و شعبه های زیادی از این کافه دارای میزهای تجهیز شده به شارژ بی سیم برای گوشی های تلفن همراه است. بزرگترین شعبه کافه استارباکس در شهر شانگهای قرار دارد. این کافه که وسعتی در حدود 2700 متر دارد، در 2 طبقه طراحی شده و گردشگران تور شانگهای در صف های طولانی برای ورود به این کافه می ایستند
قهوه های این کافه به اندازه ای محبوب است که جوانان چینی حاضرند پول زیادی برای نوشیدن آن هزینه کنند. محیط داخلی این کافه، بسیار بزرگ، مجلل، شیک و زیبا است و گنجایش بالایی دارد.
یکی از شعبات کافه استارباکس اخیرا اقدام جالبی انجام داده و برای مشتریان خود فناوری واقعیت افزوده را به کار می برد. مشتریانی که به این شعبه کافه استارباکس سر می زنند، می توانند با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود، موارد جالبی را که به واسطه تکنیک واقعیت افزوده در محیط به کار رفته، مشاهده کنند و سرگرم شوند. بازدید کنندگان کافه لازم است دوربین تلفن همراه خود را به قسمت های مشخص شده ببرند تا شکل ها و داستان هایی را از ارتباط دانه قهوه تا فنجان های دارای نماد استارباکس ببینند. البته مشتریان در این شعبه کافه استارباکس به کمک فناوری واقعیت افزوده می توانند با پیدا کردن موارد مخفی در مکان های گوناگون جوایز نفیس و با ارزشی کسب کنند. با این کار علاوه بر این که مشتریان زمان بیشتری را در کافه  می گذرانند و سرگرم می شوند، باعث می شود که از قسمت های مختلف کافه بازدید کنند.

نظرات مردم درباره کافه استارباکس

کامیاب 4 شهریور 97
4
کافه استارباکس توی ایران هم داریم اما فقط تشابه اسمی هست
درج نظر