امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه لبلون

کافه لبلون

کافله لبلون یکی از زیبا ترین و آرام ترین کافه های برزیل می باشد که در شهر ریو دو ژانیرو واقع شده است. این کافه زیبا در مرکز شهر ریو دو ژانیرو قرار دارد. کافه لبلون دارای دو محیط برای نشستن می باشد که این محیط ها شامل فضای باز و همچنین فضای بسته می باشد. فضای داخلی کافه لبلون دارای یک عدد پیشخوان است که در آن یک نفر به تمامی خواسته های مشتریان رسیدگی کرده و حسابرسی کارهای خود را نیز انجام می دهد همچنین فضای داخل این کافه دارای محیطی کلاسیک و تزئینی ساده میباشد. آشپزخانه کافه لبلون پشت پیشخوان واقع شده است که سرآشپز در آنجا مشغول به کار است. کافه لبلون دارای طراحی و دکوراسیون خاصی نمی باشد، بلکه این کافه بسیار ساده طراحی شده است و دارای محیط و فضایی آرام می باشد. تعداد کارکنان کافه لبلون به دلیل محیط کوچک آن محدود می باشد. تعداد صندلی های داخلی این کافه بسیار کم است. فضای بسته این کافه در خیابان اصلی لبلون واقع شده است و همچنین این فضای بیرونی دارای میز و صندلی های دو الی چهار نفره است. در این کافه صبحانه و نهار ارائه می شود.
وعده صبحانه از ساعت هشت صبح تا ساعت یازده قابل ارائه می باشد. این وعده شامل نوشیدنی های سرد و گرم، کالباس، کره، میوه جات، انواع نان های فانتزی، مربا، خامه و همچنین پوره سیب زمینی می باشد که بر اساس درخواست مشتری سرو می شود.
کافه لبلون در باقی ساعات روز انواع کیک ها از قبیل : شکلاتی، خامه ای، نارگیلی و همچنین انواع نوشیدنی های سرد و گرم را به گردشگران تور مالزی ارائه می دهد. معروف ترین نوشیدنی در کافه لبلون، قهوه های معروف آن میباشد. این کافه برای وعده ناهار نیز از انواع غذاهای سرد و گرم و همچنین انواع ساندویچ ها همراه با نان های فانتزی مخصوص به گردشگران تور مالزی ارائه می دهد. این کافه در مرکز شهر ریو دو ژانیرو قرار دارد و در خیابان لبلون واقع شده است که به همین دلیل به گردشگران تور مالزی دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی می دهد.

نظرات مردم درباره کافه لبلون

ترانه 8 مهر 97
1
کافه لبلون فضای باز خیلی خوب زیبایی داره
درج نظر