امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه فلوریان

کافه فلوریان

کافه فلوریان در شهر ونیز واقع شده است. ونیز یکی از شهرهای زیبای کشور ایتالیا می باشد. تعدادی از مردم این شهر عقیده دارند که این کافه قدمت زیادی در اروپا دارد. کافه فلوریا دارای سبک خاصی است که در علم معماری به آن نوباروکی می گویند.
اسم این کافه در ابتدا (آلا ونیزیا) بود که این نام به معنی سلامتی ونیز می باشد. اما چندی بعد به یاد صاحب آن فلورینا فرانسسکونی، کافه فلوریان نام گرفت.
کافه فلوریان اولین کافه ای بود که در قرن هجدهم برای خانم ها هم قهوه سرو می کرد. شاید به همین دلیل است که از همان روزهای اول پاتوق معروف ترین چهره های فرهنگ و هنر شد.
نقل شده است که جاکومو کازانووا در اکثر مواقع در آنجا حضور داشته است.
این کافه همچنین پاتوق بزرگانی نظیر گوته، چارلز دیکنز، لرد بایرون، آمادو مودیلیانی، مارسل پروست و ژان ژاک روسو بوده است که این موضوع می تواند برای گردشگران تور ایتالیا که قصد رفتن به این کافه را می کنند، بسیار جذاب باشد. بر روی دیوار کافه فلوریان، تابلوهای افرادی که در آنجا حضور داشتند نصب شده است. اگرچه قیمت یک فنجان قهوه در این کافه هزینه زیادی دارد، اما اطمینان داشته باشید، به دلیل تاریخی که برایتان بازگو می کند، حتما ارزش رفتن را دارد.
این کافه یکی از کافه های بی نظیر ونیز است. کافه ای نوستالژی سی صد ساله، که در این سالها توریست های زیادی را به سمت خود جلب کرده است. به گردشگران تور ایتالیا پیشنهاد می شود که به دلیل طعم و بوی قهوه های این کافه که در هیچ جای این شهر نظیر ندارد، حتما به کافه فلوریان رفته و یک فنجان قهوه میل نمایید.
کافه فلوریان در میدانی به نام سن مارکو واقع است. این کافه زیبا برای مشتریان خود موسیقی زنده نیز پخش می کند و همه چیز در این کافه آرامش بخش و فوق العاده است. بهترین زمان برای رفتن به کافه فلوریان، بعد از یک پیاده روی طولانی در شهر زیبای ونیز است.
گفته می شود اکثر کسانی که به این کافه می روند محو تماشای تاریخ نهفته آن می شوند و طعم قهوه و کیک های بی نظیر آنجا یکی از بهترین خاطرات عمر آنها را رقم می زند.

نظرات مردم درباره کافه فلوریان

نگین 26 آذر 96
2
در کافه فلوریان غذا هم سرو میشود
درج نظر