امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه رستوران آکواریوم لارناکا

کافه رستوران آکواریوم لارناکا

سال های زیادی است که در قسمت جنوبی قبرس، در منطقه اسکله قدیمی، کافه رستورانی واقع شده است که از محبوبیت زیادی برخوردار است که به کافه رستوران آکواریوم لارناکا شهرت دارد . این کافه در شهر زیبای لارناکا واقع شده است. لارناکا شهری است که در بخش جنوبی قبرس یا همان به اصطلاح بخش اروپایی نشین قبرس قرار دارد.
کافه رستوران آکواریوم لارناکا دارای دو بخش مجزا می باشد. گردشگران تور قبرس که به این شهر سفر می کنند و این کافه رستوران را برای صرف غذا انتخاب می کنند، می توانند هم از فضای بسته و هم از فضای باز این رستوران استفاده نمایند.
1-بخش دورنی : فضای بسته ای است که شامل دکوراسیون ویژه ای می باشد مخصوصا زمانی که از بالا به آن می نگریم. طرز چیدمان مبلمان منظره جالبی را به تصویر می کشد، به گونه ای که توانایی طراح را به رخ می کشد. مبلمان قهوه ای رنگ و میزهای سفید و تکه دیوارهای چوبی منظره دلنوازی را ایجاد می کند .
2-بخش بیرونی : فضای بازی است از هر چهار سو که فاقد دیوار می باشد و تنها برخی قسمت ها از سقف پوشیده شده است. این بخش به علت سردی هوا در زمستان مقدار اعظمی از طرفدارانش را از دست می دهد.
از نظر افراد مختلف جاذبه اصلی این رستوران قرارگیری آن بر روی قایقی شناور بر روی آب است. بیشتر مشتریان این رستوران علاوه بر توریست های مختلف، در اصل بومی های یونانی همین شهر می باشند. غذاهای این رستوران بیشتر ترکی و یونانی هستند اما غذاهای محلی، در این رستوران به ندرت یافت می شود.
به علت کشت انواع مرکبات و سبزیجات در این کشور، اصولا همراه با صرف غذا، مرکبات زیادی نیز مصرف می کنند و در منوی رستوران همیشه خوردنی هایی از این قبیل یافت می شود.
در کافه رستوران آکواریوم لارناکا دادن انعام به کارکنان، کاملا اختیاری است. صرف غذا ابتدا با پیش غذا شروع شده و سپس با انواع نوشیدنی ها به پایان می رسد.
مهم ترین غذا در کافه رستوران آکواریوم لارناکا افلا است که از گوشت خوک درست شده و در شراب قرمز پخته می شود و همچنین کلفیتیکو که با گوشت بره همراه با سبزیجات معروف قبرس تهیه می شود. البته مهم ترین آنها سینی مزه است که شامل پیش غذاها و نوشیدنی های سرد و گرم، ماست موسیر، زیتون، ماهی ها و غیره می باشد. برخی از غذاهایی که در سفره های ایرانی به چشم می خورد در این کافه نیز سرو می شود. همانند کباب ها و دلمه برگ مو که در زبان یونانی (کوپیپیا) نام دارد، به گردشگران تور قبرس پیشنهاد میکنیم اگر به کشور قبرس سفر میکنند حتما یک وعده غذایی خود را در این رستوران میل کنند.

نظرات مردم درباره کافه رستوران آکواریوم لارناکا

شهلا 26 آذر 96
3
قیمت بلیط سفر به قبرس میگید
مریم 26 آذر 96
3
کافه رستوران آکواریوم لارناکا بر روی دریا است
درج نظر