امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه ویلرز

کافه ویلرز

کافه ویلرز مخصوص کسانی است که علاقه ی بسیار زیادی به دوچرخه و دوچرخه سواری دارند. گردشگران تور مالزی با رفتن به این مکان احساس ارامش میکنند. گفته می شود که هر ساله مردم زیادی، حتی برای مشاهده ی فضای زیبای این کافه، به این مکان می آیند و ساعات خوبی را در این مکان دیدنی می گذرانند.
محیط کافه ویلرز، از رنگ های تیره برای تزئین ستون ها و همچنین چیدمان کافه استفاده کرده است که این چیدمان جلوه ی بسیار خوب و همچنین احساس ارامش به گردشگران تور مالزی می دهد.
این کافه دارای صندلی های چوبی و هم فلزی است و همچنین در کافه ویلرز، با دوچرخه تزئین استفاده شده است. از دوچرخه های رنگی و فلزی، از مدل های خیلی قدیمی تا جدید در چیدمان محیط این کافه استفاده می شود.
کافه ویلرز به واسطه ی تزئین های مخصوص نوشیدنی هایش، بسیار مشهور شده است و همچنین دارای کیک ها و دمنوش های بسیار عالی می باشد. همچنین میتوان دید که نوشیدنی ها را به شکل دوچرخه تزئین می کنند که این از خاصیت های این کافه زیبا و شیک است.

منوی کافه به صورت زیر است :

کافه دارای دو در ورودی است که یکی از داخل مجتمع و دیگری رو به خیابان است.

طبق امار و رای گیری از طریق مردم میتوان گفت :
4.5 نفر به کافه رای مثبت داده اند که این جایگاه خوبی برای این کافه به شمار می آید و همچنین حدود 153 نفر هم نظر داده اند.
روزهایی که کافه ویلرز در بین مردم محبوب است و دوست دارند در آن زمان ها آنجا باشند، روزهای دوشنبه است. در ساعت ده صبح به وقت مالزی، بینانگ که این کافه در آنجا واقع شده است، زیاد شلوغ نبوده نمی باشد و میتوان دید که افراد 1 الی 2 ساعت از وقتشان را در اینجا می گذرانند.
به گردشگران تور مالزی که به این کشور سفر می کنند، پیشنهاد می شود که کافه ویلرز حتما دیدن نمایند و ساعات بسیار خوشی را در این مکان سپری کنند.
آدرس : مالزی – منطقه پینانگ – خیابان هفتاد و یکم
تلفن تماس :00604261357071 


نظرات مردم درباره کافه ویلرز

شیما افشار 8 مرداد 97
0
واااای من عاشق دوچرخه هستم کافه ویلرز هم از این خصوصیت مجزا نیست
درج نظر